מתי כדאי לערוך בדק בית במטבח?

בדק בית ההמלצות לערוך בדיקה מקפת במטבח הביתי, מתי עושים ואיך כדאי לבצע

מטבח | shutterstock

קניתם מטבח חדש? מזל טוב! לפני שאתם מחליטים להשתמש במטבח שלכם חשוב שתעשו בדק בית במטבח חדש. באמצעות בדק בית במטבח חדש תוכלו לגלות ליקויים במטבח החדש שלכם ולתקן אותם בטרם השימוש בו.

בעיות כגון: רטיבות, סדקים בקירות, קירות עקומים אשר מסתתרים מאחורי ארונות המטבח עלולים לגרום לנזקים גדולים יותר שיעלו לכם הרבה כסף ואף יגרמו לנזקים גדולים בבית.

מהי בדיקת בדק בית מומלצת במטבח?

בדיקת בדק בית למטבח, היא בדיקה שנועד לאתר ליקויים שונים אשר אינם נראים לעין במטבח החדש בטרם השימוש. איתור הליקויים בטרם השימוש במטבח חוסכים לכם כאבי ראש מיותרים ועוגמת נפש, כך שכל מה שאתם צריכים זה לתקן אותם בטרם תתחילו להשתמש במטבחכם החדש. הודות לבדיקה זאת תדעו בוודאות אם המטבח שלכם תקין או שיש בו ליקויים שונים שיש עליכם לתקן על מנת להשתמש בו בדק בית המלצות.

האם כל אדם חייב בבדק בית למטבח?

כל מי שרוכש מטבח חדש חייב בבדיקת בדק בית למטבח במיוחד אם מדובר על דירה למכיר או דירה חדשה שקנינו ואנו רוצים לגור בה. ככל שנדע על הליקויים הקיימים כך לא נצטרך לשפץ את הדירה ולבזבז כסף נוסף בדק בית המלצות.

חשיבות בדק בית במטבח חדש בדק בית המלצות

בדיקת בדק בית במטבח חדש היא בדיקה חשובה מאוד. בבדיקה זאת בודקים את כל הפרמטרים החשובים לדירה שכוללים בין היתר: צנרת מים, תשתית חשמל, מכשירי חשמל עם קרינה ועוד. בדק הבית כוללת מרכיבים חשובים שהם:

בדק בית לצנרת- מאחר שהמטבח הוא חדר שיש בו תשתית צנרת למים. צנרת שלא תקינה עלולה לגרום לרטיבות ולליקויי בניה שונים. באמצעות בדק בית לצנרת בודקים שהצנרת תקינה ואינה חלודה, אין בה רטיבות או סתימה, סדקים ועוד.  

בדק בית תשתית חשמל הבית- מאחר שהמטבח כולל תשתית חשמל שכוללת שקעים ותקעים לשימוש במכשירי החשמל השונים, יש לבדוק שתשתית החשמל תקינה ולא פגומה או ישנה. במידה ומתגלים ליקויים יש חשמלאי ולתקן את הליקויים בדק בית המלצות.

בדיקת רמת הקרינה האלקטרומגנטית שנפלטת ממוצרי החשמל- מאחר שהמטבח המודרני עמוס במכשירי חשמל פולטי קרינה אלקטרומגנטית כגון: מיקרוגל, מדיח כלים ועוד. חשוב לבדוק שרמת הקרינה לא גבוהה מהנדרש ולא מסוכנת במקרים שהיא גבוהה מעל הנורמה.

יתרונות בדק בית במטבח חדש

באמצעות בדק בית במטבח חדש ניתן לאתר ליקויים שונים אשר אינם נראים לעין במטבח בטרם השימוש בו. בדק בית במטבח חדש בודק את המטבח בין אם זה מאחורי הארונות, מאחורי הקירות, רמת הקרינה ממכשירי החשמל ועוד וזאת על מנת שלא תשקיעו עוד כסף נוסף ושלא תצטרכו לבצע שיפוצים נוספים או לפרק את כל המטבח שהתקנתם על מנת לתקן את הנזילות ובעיות האיטום השונות. עם בדק בית לאיתור לקויי בנייה אשר מתבצע באמצעות מהנדסי בניין ובודקי קרינה מוסמכים ומומחי איטום, ניתן לאתר את כל הליקויים הקיימים במטבח בטרם השימוש בו. כך שבדק בית נותן לנו מעין דו"ח מפורט על תקינות המטבח החדש שקניתם וכן המרכיבים השונים בו. קבוצת הדר

 

.

 

כתיבת תגובה