מתכוננים לפורים? מסתבר שגם הקירות יכולים להתחפש

מה דעתכם לתת לקירות שלכם ביטוי באמצעות תחפושת מקורית במיוחד? באמצעות צבע תוכלו לגרום להם להיראות שונים, מיוחדים ומעניינים. פורים שמח בבית שמח

צילומים: ניר עצמון | יח"צ

אחד ממנהגי חג הפורים הוא המנהג להתחפש. לקראת פורים מציע מותג הצבע בִּי.גִ'י מקבוצת 'אשטרום', להתחבר לאווירת החג ולתת לקירות הבית תחפושת משלהם.

■ תחפושת תמונות: ליצירת אשליה של תמונות ממוסגרות על הקיר, ניתן לצבוע את הקיר בגוון אחיד ודומיננטי, ולשרטט מלבנים זהים בגוון אחיד, אך שונה מהרקע. התוצאה שמתקבלת היא מסגרות בולטות לתמונה.

Box

■ תחפושת שמיים: ניתן ליצור עיצוב של שמיים, ים, שדה פרחים או כל מה שתבחרו באמצעות שבלונות וצבעים מגוונים. צובעים את הקיר מהפנלים עד קו התקרה בצבע אחיד, תכלת למשל, ובאמצעות שבלונות צובעים את הדוגמא בצבע שונה שיבליט את הדוגמא שנרצה ליצור.

■ תחפושת בטון: אם אתם רוצים ליצור אשליה שהקיר אינו צבוע בצבע רגיל, ניתן לצבוע את הקיר במשיכות לא אחידות ובגוון אפור מעורבב עם לבן. אפשר גם לצבוע באמצעות שליכט גמיש וליצור מרקם מחוספס.

■ תחפושת קרשי עץ: באמצעות טכניקת צביעה מיוחדת, ניתן להכניס עניין לקיר וליצור אפקט של עץ/פרקט. צובעים את הקיר בצבע אחיד ובאמצעות מרית גמישה או חתיכה של חומר כמו "מפל", יוצרים פסים שחורים על ידי משיכת מכחול באופן דק ולא אחיד. קיימים גם רולרים מיוחדים בחנויות "עשה זאת בעצמך" שמדמים טקסטורה של עץ.

מחיר מומלץ לצרכן: החל מ-90 שקלים למיכל של חמישה ליטרים

Inner

כתיבת תגובה