מ-18 ל-22 שקל ביום || עובדי מדינה? הארוחה שלכם שודרגה

הביס שלכם גדל החל מהיום: הסכם הסעדה חדש לעובדי המדינה | ההסתדרות והממונה על השכר באוצר חתמו על הסכם קיבוצי בעניין השתתפות המדינה בהוצאות של עובדי שירות המדינה בארוחות במהלך יום העבודה | הוחלט על העלאה של סכום ההשתתפות ל-22 שקל ליום

מנת פלאפל | צילום: דניאל דרייפוס, פלאש 90

הסכם הסעדה חדש לעובדי המדינה נכנס לתוקפו החל מהיום: הממונה על השכר במשרד האוצר ויו״ר ההסתדרות ארנון בר דוד, חתמו על הסכם קיבוצי חדש בנוגע להשתתפות המדינה בהוצאות עובדי שירות המדינה בארוחות במהלך יום העבודה.

במסגרת ההסכם, וכחלק משיפור תנאי הרווחה של עובדי המדינה, הוחלט כי סכום ההשתתפות המדינה בארוחה במהלך יום העבודה יגדל מ-18 ל-22 שקל ליום. כמו כן הודיעה המדינה על הרחבת טווח המימוש לשלוש שעות לפני/אחרי שעות העבודה.

250/200 סייד בר + קובייה

ההסכם, שנחתם במעמד יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, הממונה על השכר (בפועל) במשרד האוצר אפי מלכין ויו"ר הסתדרות עובדי המדינה עו"ד אופיר אלקלעי, יהיה בתוקף החל מהיום.

הממונה על השכר והסכמי עבודה (בפועל) אפי מלכין: "הסכם זה מהווה נדבך נוסף במכלול צעדים אשר מקדמת המדינה לשיפור רווחת עובדיה מתוך ראייה של חשיבות המשאב האנושי במאמצים לשיפור השירות הציבורי״.

יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד: "עובדי המדינה בשלל הפקידים במשק, הם עמוד התווך של השירות לאזרחי ישראלים. מדובר במאות אלפי נשים וגברים שיום-יום נושאים על כתפיהם את כובד האחריות, ונמצאים שם על מנת לסייע לציבור הרחב. הסכם זה הוא עוד אבן דרך במשימה לשפר את תנאי ההעסקה ואת רווחתם של עובדים מסורים אלה. ההסתדרות תמשיך במאמציה הבלתי נדלים לייצר שירות ציבורי טוב ומועיל".

870/135 ליינר ארטקל

סייעו בגיבוש ההסכם מנהל חטיבה ארצי ויו"ר האיגוד המקצועי בהסתדרות עובדי המדינה, עו"ד ארז אופינקרו. מאגף הממונה על השכר: רכז תחום מאקרו אוהד אלקבץ ורפרנטית תחום מאקרו מאי שמואל.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

5 תגובות ל: "מ-18 ל-22 שקל ביום || עובדי מדינה? הארוחה שלכם שודרגה"

  1. ואו מדהים! כל הכבוד לארנון, תמשיך לדאוג לעובדים

  2. בתאבון! מה שמגיע מגיע

  3. כל הכבוד ארנון! תמשיך לדאוג לעובדים!

  4. מגיע לעובדים תנאים טובים כל הכבוד

  5. אחלה.
    אני מחכה גם להסכם שכר החדש

כתיבת תגובה