נוסעים לצפון? אל תצברו חובות בכביש 6 ‘חוצה צפון’

עם התגברות היציאות לנופש וטיולים בצפון – חברת 6 חוצה צפון יוצאת בקמפיין נוסף של הסברה לציבור הנהגים – הירשמו חינם, והימנעו מצבירת חובות וריביות מיותרות • המטרה: עידוד רישום חינמי למניעת צבירת חובות

כביש 6 חוצה צפון | צילום: יח''צ

חברת 6 חוצה צפון, המפעילה את המקטעים הצפוניים יקנעם-סומך של כביש 6, יוצאת קמפיין הסברה ארצי בעלות של מאות אלפי שקלים. מטרת הקמפיין הינה לעודד את משתמשי הכביש, קבועים ומזדמנים כאחד, להירשם באתר לתשלום אוטומטי בתעריף מופחת, בהליך פשוט, קצר וחינמי וכך להימנע מצבירה אפשרית של חובות בגין השימוש בכביש.

כביש 6 חוצה צפון מורכב משני מקטעים ממנהרות יקנעם למחלף סומך והוא נמצא באחריות חברת 6 חוצה צפון, שהינה זכיין נפרד מחברת ‘דרך ארץ’ המפעילה את המקטעים הוותיקים של כביש 6. התשלום בכביש הינו אך ורק עבור הנסיעה במנהרות הפרויקט, וניתן לבצע אותו כמנוי רשום של 6 חוצה צפון, כלקוח פנגו, לקוח סלופארק וכן כלקוח מזדמן.

250/200 סייד בר + קובייה

מקטע יקנעם נפתח לציבור הנוסעים בנובמבר 2018. מאז, פועלת החברה באפיקי מדיה שונים על מנת להסביר את השוני בין מפעילי הכבישים וזאת במטרה לצמצם את הצורך בנקיטת הליכים משפטיים כנגד חייבים כמתחייב בהסכם של החברה עם המדינה.

החברה שבה וממליצה לנוסעים בכביש, גם אם הם משתמשים בו בתדירות נמוכה, להירשם כמנויים בהליך פשוט שאורך דקות בודדות ואינו כרוך בתשלום דמי מנוי. בכך ניתן להבטיח תשלום אוטומטי בגין כל נסיעה, ללא סיכון בצבירת חובות מיותרים העלולים לגרור ריבית והליכים משפטיים, וכן לשלם סכום נמוך עבור כל נסיעה ממחיר של לקוח מזדמן.

שי לינדנר, מנכ”ל 6 חוצה צפון: “אנחנו יוצאים בקמפיין נוסף, על מנת להבהיר כי מדובר בשני מקטעים נפרדים שיש לשלם ולהירשם בנפרד דרך האתר.

“בכך, נצליח למנוע צבירת חובות מיותרים ותסכול מטעם הנהגים, וגם חיסכון כספי ניכר מצידם”.

Inner article

ניתן להירשם כמנויים באתר, במספר *6102 ובנקודות השירות.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה