נחנך הסניף הגדול והמרווח של ‘שוק העיר’ בקניון רמות בירושלים

את המזוזות קבעו רבה של שכונת רמות הגר”י גואלמן והגר”ח איידלס * בטקס השתתפו מ”מ ר”ע ירושלים הרב יצחק פינדרוס,  סגר”ע ירושלים הרב יוסף דייטש וחבר המועצה הרב ישראל קלרמן * הנוכחים הביעו התפעלות מחוויית הקנייה בסניף המשופץ, והוסיפו כי  סניף שכזה לא נראה עד היום בציבור החרדי, והינו ראשון מסוגו בחוויה שהוא מציע”. וכן התפעלו ממגוון המוצרים בכשרויות המהודרות והמחירים האטרקטיביים

שוק העיר

במעמד רבנים ואישי ציבור נחנך בטקס מרשים ומכובד סניף ‘שוק העיר’ בקניון רמות בירושלים. הסניף מציע חווית קניה ברמה אחרת ובמחירים אטרקטיביים וערוך לשרת אלפי קונים מידי יום.

בקביעת המזוזות כובדו הגאון הרב ישראל גואלמן רב שכונת רמות והגאון הרב חיים איידלס רב בית הכנסת גורן שבת”א.  כן כיבדו בהשתתפותם מ”מ ראש עיריית ירושלים הרב יצחק פינדרוס, סגן ר”ע ירושלים הרב יוסף דייטש וחבר מועצת העיר הרב ישראל קלרמן.

roga-250

בדברי ברכה שנשא הגאון הרב חיים איידלס הוא בירך את מנהלי רשת ‘שוק העיר’ על פתיחת הסניף הגדול תוך שהם מעניקים לציבור את המחירים הטובים לצד השפע והסחורה המגוונת. הוא איחל להם ברכת הצלחה רבה והביע תקווה כי הרשת תמשיך להתרחב לריכוזים חרדיים נוספים.

הנוכחים סבבו בין המחלקות השונות והתרשמו מחוויית הקניה בסניף המשופץ , ממגוון המוצרים הגדול כשהכל מוצע בכשרויות המהודרות ובמחירים זולים. במיוחד הפליאו האורחים את היותו של הסניף מעוצב ומצוחצח ברמה גבוהה במיוחד וציינו כי “סניף שכזה לא נראה עד היום בציבור החרדי, והינו ראשון מסוגו בחוויה שהוא מציע”.

מנהלי הרשת מר רפי שטיינברג ומר עומר גולדין הודו לשותפים הרבים לפתיחת הסניף ולצוות הרחב שהיה שותף לעשיה הרבה ואשר עמל בכדי להגיע לתוצאה המושלמת של הסניף הרחב והמחודש והמשופץ.

בסניף מחלקת דגים טריים גדולה ומצוחצחת ובה מגוון גדול במחירים קטנים. קיימות מחלקות טריות של דגים ובשר בכשרויות עטרה, בד”צ, קהילות, פלייש ,הידורים. מחלקת פירות וירקות בהכשר מהודר של הגר”י אפרתי – טרי טרי כל יום וזאת לצד מגוון רחב של מוצרים בכל הקטגוריות שבכל המחלקות הוזלו המחירים לטובת ציבור הקונים . בסניף ‘שוק העיר’ קיים חניון תת קרקעי בחינם וישנו שירות משלוחים.

ono-side
inner

כתיבת תגובה