נטוורקינג כדרך חיים – הנה לכם דוגמא אישית

לקראת כנס המנטורינג הגדול במגזר החרדי, שיתקיים ביוזמת ובאירוח 'מרכז אחים גלובל' יהודה אדלר ישב לשיחה עם מנכ"ל המרכז – אהרון גפני • יהודה יצא לברר – איך הבחור הצנום הזה הצליח בגיל 25 לנהל מספר מרכזי 'הכוון תעסוקתי', איך הוא מצליח להיות בכל כך הרבה מקומות בו זמנית, והאם הוא לא חושש ששיטות העבודה הלא רגילות שלו יתקעו אותו בהמשך הדרך • ראיון על איש עם רעיון – חובת האזנה

פודקאסט - יהודה אדלר

אהרון גפני – מנכ"ל מרכז אחים גלובל הוא חבר יקר, כן אין מה לעשות, כל פרק שאני מקליט, אני חייב שיהיה לי איזשהו קשר אישי לבנאדם ואם אין, אני מוצא אותו. את אהרון הכרתי בכולל "אחוות תורה", כמה ימים אחרי זה קיבלתי שיחת טלפון ממנו, אם אני רוצה להרצות מול קבוצה של תלמידים בפרויקט שהוא מעורב בו, עניתי לו "אהרון, אתה מסוג האנשים שדבר ראשון אומרים להם כן ואז שואלים אותם מה הם רוצים", הוא צחק.

אני פחות. כי מצאתי את עצמי ב-2 בלילה מכין הרצאה, אבל זאת הייתה תחילתה של ידידות מופלאה.

כשביקשתי ממנו להתראיין לפודקאסט, הוא סירב בכל פעם מחדש ותוך כדי דיבור המליץ לי על מישהו אחר. אין ספק שלמדתי שיעור חשוב מאוד, שהוא באמת איש יקר, אבל כשאמרתי לו שאני צריך את זה כי זה יעזור לקדם את הכנס שהוא ואני אירגנו – 1X1 – לפרילנסרים ובעלי עסקים, הוא כבר לא סירב.

דיברנו על מלא דברים, איך בגיל צעיר הוא הגיע לכל כך הרבה תפקידים מעניינים. איך הוא מצליח להיות בכל כך הרבה מקומות בו זמנית, האם הוא חושב ששיטות העבודה הלא רגילות שלו יתקעו אותו בהמשך הדרך. הגדרות תפקידים בעולם החדש והאם חללי העבודה החרדים המשותפים יוצרים בעצם פעולה של השארת הציבור החרדי בתוך עצמו מבחינת פרנסה, והמשמעות החדשה שהמילה "קהילה" מקבלת.

האזינו עכשיו לפודקאסט המלא, בעריכת יהודה אדלר – שבין עבודת קריאייטיב אחת לשניה מקציב את זמנו למפגש 'על כוס קפה' עם אנשי העסקים המתארחים בפודקאסט של 'ביזנעס'.

רוצים לדבר עם יהודה אדלר? יש לכם מרואיין מעניין שיהודה חייב לשבת איתו על כוס קפה? שלחו לו הודעה: [email protected]

כתיבת תגובה