‘נטו חיסכון’ משיקה זכיינות במינימרקטים למוצרי מהדרין

רשת המזון ‘נטו חיסכון’ משיקה רשת מינימרקטים בכשרות מהדרין בזכיינות | הרשת פתחה בשנה וחצי שלשה סניפי ענק שהצטרפו ל-20 הסניפים שהפעילה ‘ספיר גרופ’ בארץ | המינימרקטים יהיו תחת המיתוג של נטו חיסכון לצד ליווי מלא של הזכיינים

מתחם נטו חיסכון והומ'ס בצפת | צילום: נטו חיסכון

שנה וחצי לאחר הקמת רשת המזון ‘נטו חיסכון’ ולצד עשרות סניפי סופרמרקט הפזורים בפריסה ארצית תחת קבוצת ‘ספיר גרופ’, החליטו בעלי הרשת, היזם החרדי רונן גנון והאחים אורן ואבינועם ספיר, להשיק רשת מינימרקטים תחת המותג ‘נטו חיסכון’ שיפעל עם מוצרים בכשרויות מהודרות בלבד, בקונספט של זכיינות.

הרשת החלה את דרכה לפני כשנה וחצי עם סניף ראשון בצפת, מאז נפתחו סניפים גם בביתר עילית ומעלות ובימים אלו משלימים את הקמת הסניפים החדשים באשדוד, בית שאן, אופקים וטלזסטון. נטו חיסכון מאופיינת בסניפי ענק שלצידם חנות של המותג ‘הומס – הבית לובש סטייל’, תוך מתן דגש על כשרויות מהודרות.

250/200 סייד בר + קובייה

כעת, לצד התרחבות רשת הסופרמרקטים, החליטו בעלי הרשת להשיק רשת מינימרקטים ראשונה מסוגה, למוצרים בכשרות למהדרין, בפריסה ארצית רחבה וליווי צמוד לזכיינים, הדרכה והכשרה, מתן ארגז כלים ומעטפת ניהולית עשירה, סיוע באיתור מקום אטרקטיבי, הקמת הסניף, הליכים בירוקרטיים, הכשרה והדרכה של הצוותים, הדרכות מקצועיות בניהול סופרים, מערכות מתקדמות לניהול מלאים והזמנות וכו’.

רונן גנון ממייסדי ובעלי הרשת ציין: “בנינו מודל מיוחד המאפשר לנו יחד עם הזכיינים לצמוח, להחזיר את ההשקעה תוך 24 חודשים, להיות חלק מרשת גדולה בעלויות הקמה נמוכות ועם פוטנציאל הצלחה בטוח, ולא להתמודד כמינימרקט בודד. המודל מאפשר חשיפה נרחבת, פרסום משמעותי, רכישת המוצרים במחירים אטרקטיביים ומערכות תפעול חסכוניות לצד הדרכה והכוונה מקצועית – ומניעת טעויות של חוסר ניסיון ולמידה”.

Inner article

 

‘ספיר גרופ’ כוללת בתוכה את סופר ספיר וסופר הכי זול עם למעלה מ 20 סניפים בפריסה ארצית וכאמור את רשת נטו חיסכון בתחום רשתות המזון ורשת הומ’ס בתחום עיצוב הבית.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

תגובה אחת ל: "‘נטו חיסכון’ משיקה זכיינות במינימרקטים למוצרי מהדרין"

  1. הרב רונן גנון איש אשכולות מחונן ואהוב בהצלחה

כתיבת תגובה