“נענים לדרישות הקהל”… באדג’ט מתחדשת עם רכבי מרצדס

חברת השכרת הרכב הודיעה היום כי הוסיפה לצי הרכב שלה עשרים רכבי מרצדס מדגמי GLC250 ו-GLE350, וזאת משום ש”לאחרונה חלה עלייה בביקוש למכוניות מסוג מרצדס הידועים בנוחותם המרבית”

ג'יפ של מרצדס הוא הרכב המוביל בפלח היוקרה . באדיבות כלמוביל ישראל

החל מהשבוע מוסיפה חברת ההשכרה ‘באדג’ט’ עשרים מכוניות מרצדס נוספות לצי הרכב שלה. מדובר ברכבי יוקרה של מרצדס מדגמי GLC250 ו-GLE350 שמחירם ליום ינוע בין 770 ל-918 שקלים (בהתאמה).

בבאדג’ט אומרים כי הם “נענים לטעם הישראלי”. לדבריהם, הביקוש ההולך וגדל בקרב אנשי עסקים לרכבים אלה למטרות אירוח עסקי, אירועים בלתי שגרתיים ורכבי חתונה, הביא להחלטה לשדרג את צי הרכב במכוניות יוקרה מסוג זה.

250/200 סייד בר + קובייה

בהודעה שפרסמה החברה נכתב כי “לאחרונה חלה עלייה בביקוש למכוניות מסוג מרצדס הידועים בנוחותם המרבית. השכרת רכבי היוקרה תשמש להתניידות נוחה לצרכי עבודה או כחלק מפנק מאירוח עסקי. השקעה ברכבים אלו, היא חלק מתהליך התחדשות משמעותי של באדג’ט, במטרה לתת מענה לביקוש הרב להשכרת רכבי פרמיום לצורך אירועי יוקרה, אירוח VIP של אורחים מחו”ל ועוד”.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו ל’ביזנעס’ בפייסבוק

אין צורך להרחיב על דגמי המרצדס שנבחרו על ידי באדג’ט כתוספת לרכבי הפרימיום המיועדים להשכרה ה-GLC 250 הוא פנאי-שטח קומפקטי שזכה לשבחים רבים, ואילו ה-GLE 350d הוא ג’יפון מהסוג הנפוץ במחוזותינו. עם יכולת שטח מסוימת ועם מראה יוקרתי שיושב בול על מי שמנסים להרשים.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה