נפתחה ההרשמה להגרלת 'דירה בהנחה' || טבלת הערים המלאה

נפתחה ההרשמה להגרלה של דירה בהנחה על כ-7,000 יחידות דיור בכל רחבי הארץ | מספר היחידות הרב ביותר: בקרית גת | ההרשמה להגרלה נפתחה הבוקר ותיסגר ביום רביעי ה-7.2.2024, כ"ח בשבט תשפ"ד | ניתן להנפיק אישור זכאות להרשמה עד ליום שני ה-22.1.2024, י"ב בשבט

תוכנית קרית גת - רובע דרום | הדמיה: ארי כהן-מיכאל וינד אדריכלות ובינוי ערים.

הבוקר נפתחה ההרשמה להגרלה של "דירה בהנחה" במסגרתה יוגרלו כ-7,000 יחידות דיור ב-16 יישובים ברחבי הארץ בהם: רחובות, אלעד, ירושלים, קריית עקרון, קריית מלאכי ועוד. (הרשימה המלאה בסוף ההודעה).

הזכאים להירשם הם כל חסרי הדירה בעלי אישור זכאות בתוקף.

כפי שהיה בהגרלות קודמות, באפשרות הזכאים להירשם לשלוש ערים, ולכלל ההגרלות בערים אלו. כמו כן, אין חשיבות למועד ההרשמה להגרלה במהלך ימי ההרשמה.

תוצאות ההגרלה צפויות להימסר לזוכים במהלך חודש מרץ.

שר הבינוי והשיכון, יצחק גולדקנופף: "גם בתקופה קשה זו אנו, במשרד הבינוי והשיכון, מאמינים כי יש להמשיך כל עת בבניית הארץ מצפונה ועד דרומה. בסיום ההגרלה אלפי משפחות יזכו לרכוש דירה בהנחה משמעותית מטעם המדינה ולבנות את ביתם בישראל. בהגרלה הקרובה נבצע את ההחלטה שהעברתי במועצת רמ"י ותינתן עדיפות למשרתי מילואים פעילים ולמשפחות לילדים נכים. אני מאחל לכלל הנרשמים להגרלות בהצלחה רבה. נמשיך לפעול בכל עת למתן פתרונות דיור ראויים עבור כלל אזרחי ישראל".

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, יהודה מורגנשטרן: "תוכנית "דירה בהנחה" הינה מנוף משמעותי ליציבות התפקודית בתחום הבנייה, פתיחת ההרשמה וביצוע ההגרלה מהווה עבור היזמים והקבלנים הבטחת רכישה לאלפי דירות ומניע את המשק כולו החל מספקים של חומרי בנייה ועד לטכנאי מזגנים וכדומה. בימים אלו חובתינו להמשיך לבנות את ארצנו ולהשקיע משאבים רבים על מנת שבנייה זאת לא תיעצר. מול עיניי תמיד המטרה שלכל משפחה צעירה בישראל תהיה קורת גג ראויה ויציבה, ונמשיך לעבוד מסביב לשעון, על מנת לייצר סל כלים ומגוון פתרונות שיתנו מענה לצרכיהם של אזרחי ישראל".

מנהל רשות מקרקעי ישראל, יעקב קוינט: "רגע לפני סיום שנת 2023 אנו פותחים הגרלה נוספת של מסלול "דירה בהנחה", במסגרתה כ-7000 משפחות וצעירים נוספים יזכו להנחה של מאות אלפי ש"ח שתאפשר להם לממש את חלומן להקים בית בבעלותן בישראל. למרות האתגרים הרבים בהם נמצאת המדינה, אנו שמחים לבשר כי רשות מקרקעי ישראל הגדילה גם השנה את היצע הקרקעות למגורים בעשרות אלפי יחידות דיור ובכך תמשיך את מגמת ירידת המחירים".

על מנת להירשם להגרלות יש להנפיק אישור זכאות. ניתן להנפיק את האישור באופן מקוון דרך אתר התכנית  בנוסף במידת הצורך ניתן גם להירשם מרחוק באמצעות טפסים מקוונים באתרי החברות או דרך מוקדי השירות של חברות ההרשמה לסיוע בדיור.

שימו לב – האפשרות להנפיק אישור זכאות תהיה פתוחה עד ליום שני ה-22.1, י"ב בשבט, ולאחר מכן לא תתאפשר הנפקה עד לסגירת ההרשמה להגרלה.

רשימת הערים המשתתפות בהגרלה

ליצירת קשר עם חברות ההרשמה:

  • אלונים (מחברתMgroup): 2850*.
  • מילגם: 6078.
  • עמידר: 6266*.

עלות הנפקת אישור הזכאות לתוכניות "דירה בהנחה" – 240 ₪.

הליך ההנפקה אורך עד 10 ימים, והאישור תקף לשנה, אם אישור הזכאות בתוקף, אין צורך להנפיק שוב.

תגובה אחת ל: "נפתחה ההרשמה להגרלת 'דירה בהנחה' || טבלת הערים המלאה"

  1. מעוניין. רכסים או מעלות

כתיבת תגובה