נצליח, בעז"ה – רק אם נתאחד

כדי לקבל את המשמעות של המסר מה-7 באוקטובר, עלינו להאזין אל הקריאה השמימית הדחופה לאחדות יהודית | ורק אחדות כזו, בין כל הגוונים היהודיים בעולם, תוביל לחקיקה מהירה בכל רחבי הגלובוס ותציל את יהודי העולם כולו מגילויי אנטישמיות ומטרוריסטים חקיינים

גי'פ צה"לי בשדרות | צילום: אורן חקון, פלאש 90

חמשת השבועות האחרונים היו סיוט נורא ומתמשך עבור היהודים בארץ ומחוצה לה. חווינו טבח מחריד וברברי, בעוצמה ובקנה מידה שהעולם המערבי טרם חווה והכיר. ה-7 באוקטובר – שבת שמחת תורה – ייזכר שיום מר ונמהר. 'השבת השחורה' שבה פלשו כ-3,000 מחבלים ליישובים בדרום הארץ וטבחו ללא רחם וללא הבדל את כל מי שיכלו: נשים, מבוגרים, ילדים, גברים, כולם!

המחבלים השאירו נהרות של דם בכל מקום! הם רצחו באכזריות מאות רבות של אנשים, ובדרכים כל כך מזעזעות! זהו מספר נרצחים -שעומד עתה על מעל 1,400, הי"ד – שהלב לעולם לא יוכל להכיל.

כפשע על פשע נתעב, המחבלים הברבריים גם הוסיפו וחטפו נשים וילדים, גברים מבוגרים ונערים צעירים, אל תוככי מנהרות החמאס ברצועת עזה.

מאז, אנחנו חיים בסיוט מתמיד, והלב מתפלץ ממחשבות סביב מה שהמפלצות האלה, חיות האדם שהתגלו במלוא כיעורן ב-7 באוקטובר, עושות ליקירינו.

ההקדמה הכואבת הזו מצערת וזורה מלח על פצעים מדממים, אבל זו האמת המצערת שעלינו להתמודד איתה.

ומכאן, הקריאה לאחדות.

בתפילות ראש השנה ויום הכיפורים, אנו מבקשים מבורא עולם: "‎וּבְכֵן תֵּן פַּחְדְּךָ ה' אֱלֹקֵינוּ עַל כָּל מַעֲשֶׂיךָ. וְאֵימָתְךָ עַל כָּל מַה שֶּׁבָּרָאתָ. וְיִירָאוּךָ כָּל הַמַּעֲשִׂים וְיִשְׁתַּחֲווּ לְפָנֶיךָ כָּל הַבְּרוּאִים. וְיֵעָשׂוּ כֻלָּם אֲגֻדָּה אֶחָת, לַעֲשׂות רְצונְךָ בְּלֵבָב שָׁלֵם,.

מעניין לגלות, שנוסח התפילה הזו זהה לכל היהודים בעולם: ספרדים, אשכנזים, תימנים, כולם.

כן, להתאחד מתוך פחד.

למרבה הצער, אנחנו בדיוק בשלב הזה: הפחד – שמחייב אותנו ליצור אחדות יהודית.

ובכן, הזמן הזה הוא עכשיו! ואנחנו לא יכולים לחכות אפילו דקה אחת.

ואליכם, יהודי ארה"ב – קריאה מיוחדת.

קשה להפריז בתוצאות המסוכנות, אם כל הארגונים היהודיים לא יתאחדו במאבק נגד הטרור והרוע המתעורר בעולם.

אני מתכוון לכל הארגונים היהודיים – ובלי קשר להשתייכות או לדגלים אידאולוגיים שאלֶה נושאים בימי שגרה. על כל אלה לשים בצד את כל ההבדלים האידיאולוגיים, משמעותיים ככל שהיו בימים הרגילים שלפני ה-7 באוקטובר. אין אפילו זמן לפוליטיקה ולחשבונות אחרים.‎

וראשי כלל הארגונים חייבים להיפגש עוד השבוע (ללא תקשורת)!

הסעיף הראשון על סדר היום – קריאה של כל הארגונים לממשלה האמריקאית ולכל מדינה ועיר לפעול באופן יזום על מנת להילחם בכל גילויי הטרור! עלינו לנקז את הביצות שהופכות לבית הגידול של הרוע והשנאה!

אני מדבר על אמצעים מעשיים כמו הצעות חוק, שיעניקו לרשויות אכיפת החוק את הכוח לגלות אפס סובלנות לאלימות, בין אם פיזית ובין מילולית.

הצעות חוק שאוסרות לקרוע מודעות על החטופים. חוק שיאסור תמיכה בטרור ובפעולות טרור.

הצעות חוק שיעניקו לרשויות אכיפת החוק את הכוח לגלות אפס סובלנות לאלימות, בין אם פיזית או מילולית. ‎

יהודים! הגיע הזמן להתאחד! יש לנו את הכוח ביחד!

החותם בדמע – ישי רון שידלובסקי

הכותב הינו אזרח מודאג ועו"ד במקצועו

כתיבת תגובה