נתניהו לג'ק מא: "העולם שייך לאלה שמחדשים" – צפו במפגש

ראש הממשלה נפגש עם מייסד ומנכ"ל עליבאבא הסיני ובירך אותו על בואו לישראל. מא פירגן בחזרה ואמר "אני חושב שבזכות מנהיגותך, אנחנו מגלים שהמדינה הזאת היא כל כך הרבה יותר שלווה ממה שחשבנו"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם איש העסקים הסיני, ג'ק מא, במשרדו של ראש הממשלה נתניהו בירושלים ב -2 במאי 2018. צילום: חיים צח / לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (ד') עם יו"ר ומייסד ענקית הקמעונאות הסינית עליבאבא, ג'ק מא בלשכתו בירושלים. נתניהו בירך את מא על בוא לישראל ואמר כי ישמח שיבוא לבקר אף לעיתים קרובות יותר. הוא סיפר לו כי בישראל ישנם הזדמנות מדהימות והשילוב של החוש העסקי של מא עם הטכנולוגיה שלו והחדשנות שלו יוכלו להועיל. "אתה מנהיג מצליח מאוד בעסק מאוד תחרותי, ובעולם מאוד תחרותי, והעולם שייך לאלה שמחדשים וישראל היא אומת החדשנות" הוסיף נתניהו.

יו"ר עליבאבא ג'ק מא אמר לנתניהו כי מקבל הרבה מאוד בקשות ופוגש המון אנשים, ויהיה עסוק מאוד ביומיים הקרובים משך ביקורו בישראל. "אני חושב שבזכות מנהיגותך, אנחנו מגלים שהמדינה הזאת היא כל כך הרבה יותר שלווה ממה שחשבנו וגם הכלכלה חזקה וגם הביטחון. כל הדברים הללו מעצימים את ההערכה שלנו כלפי מה שאתה עושה עבור המדינה הזאת" אמר מא.

צפו בפגישה: (צילום לע"מ)

נתניהו הזכיר בפגישה כי זו לו הפגישה השלישית עם מא ושבעבר הם נפגשו  קודם לכן בעת ביקור רה"מ בדאבוס (בינואר 2016) ובמהלך ביקור רה"מ בסין (במרץ 2017). בפגישות אלה, רה"מ נתניהו הזמין את מא לביקור בישראל.

כתיבת תגובה