סאן-ברילנד – מהפכת המחירים של המותגים במשקפי השמש

רכישת משקפי שמש ברשת הייתה אתגר למיטיבי לכת עד להקמת האתר המעניק את האפשרות למדידת המשקפיים און ליין בקלות ובמהירות • שילוב של מחירים משתלמים במיוחד עם יכולת מדידה מיידית, 30 יום להחזרה ושילוח חינם עד לדלת הבית

סאן-ברילנד - מבחרי משקפי מותגים במחירים זולים | צילום: יח"צ

מזה שנים ארוכות תחום משקפי השמש סובל ממחירים גבוהים ומסנוורים ללא כל הצדקה. משקפי מותג שמחירם בחו״ל ממוצע הובאו לישראל עם תג מחיר גבוה עד מופרך. אך מאחר ומשקפיים, בשונה ממותגי אלקטרוניקה או אפילו ביגוד והנעלה, דורשות התאמה מדוייקת למבנה הפנים, רבים מהלקוחות נמנעו מלהביא מחו״ל ברכישה און ליין והעדיפו לשלם יותר ברכישה בחנות פיזית קרוב לבית.

זהו בדיוק הרעיון העומד מאחרי Sunbriland

250/200 סייד בר + קובייה

אתר מכירת משקפי שמש מטובי המותגים און ליין, במחירים של אמריקה ובשילוח ישיר לבית הלקוח ללא עלות נוספת. רייבאן, אוקלי, טום פורד, גוצ׳י, פראדה ועוד.. והמדידה? בזכות טכנולוגיה חדשנית ניתן כיום לבצע גם אותה און ליין ולראות לפני הקניה תמונה אמיתית כיצד מתאימות המשקפיים למבנה הפנים של הלקוח, כמעט יותר טוב ממדידה במציאות.

בנוסף, מלבד המגוון הרחב של מותגי משקפי השמש המובילים בעולם, במחירים הנמוכים משמעותית מכל מקום אחר, מציע האתר גם 30 יום להחזרה מקרה שהמוצר שהגיע לא תאם את ציפיות הלקוח וכמובן גם שילוח חינם עד לדלת הבית של הלקוח, דבר שהופך את הרכישה לקלה, מהירה ונוחה במיוחד.

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי?
היכנסו עכשיו לאתר, התנסו במדידה הייחודית, ותהנו מרכישת משקפי מותג במחירים נמוכים משמעותית מבחנות.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה