סובארו פורסטר: דור חמישי לרכב הפנאי המצליח הושק בישראל

הדגם החדש כולל לראשונה גרסת ספורט אופנתית, הכוללת עיצוב מודגש עם אלמנטים צבעוניים, מערכות טכנולוגיה מתקדמות ואבזור עשיר במיוחד • ומה באשר למחיר? כל הפרטים

סובארו פורסטר | צילומים: יצרן

קבוצת ‘סמל”ת’ השיקה הבוקר את הדור החדש של רכב הפנאי המצליח, סובארו FORESTER.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200

מדובר בדור החמישי של הדגם, שמגיע עם 2 מערכות של היצרנית היפנית: מערכת הבטיחות האקטיבית והייחודית של סובארו – EYESIGHT, ומערכת ה X-MODE, לראשונה עם בורר רטורי לנסיעה בשטח.

בפורסטר תמצאו מנוע בוקסר בנזין בנפח 2.5 ליטר המפיק 182 כ”ס, עם תיבת הילוכים רציפה בעלת 7 יחסי העברה ומערכת הנעה כפולה AWD מתקדמת. התאוצה עומדת על 9.3 שניות מ-0 ל-100. לטענת היצרנית, צריכת הדלק עומדת על 12.2 ק”מ של נסיעה משולבת בכל ליטר דלק.

הדגם החדש כולל לראשונה גרסת ספורט אופנתית, הכוללת עיצוב מודגש עם אלמנטים צבעוניים, מערכות טכנולוגיה מתקדמות ואבזור עשיר במיוחד.

מערכת הבטיחות האקטיבית EYESIGHT – שהיא סטנדרט בכל הדגמים – כוללת 2 מצלמות הממוקמות מעל המראה המרכזית ברכב ומשמשות זוג עיניים נוספות, היוצרות תמונה צבעונית, תלת ממדית ויודעות לזהות הולכי רגל ודו-גלגלי.

בנוסף, מתריעה המערכת לפני התנגשות מלפנים ובעת הצורך בולמת באופן אוטונומי. כמו כן, בעת הפעלת בקרת השיוט האדפטיבית, המערכת יודעת לשמור על מרחק קבוע מהרכב מלפנים כולל מנגנון זחילה בפקקים.

בנוסף לכל אלו, כוללת המערכת, התראת סטייה מנתיב ובתוך נתיב, לצד תיקון אקטיבי, חיישני נסיעה מקוריים לאחור ומערכת RAB הכוללת בלימה אוטומטית בעת זיהוי מכשול בנסיעה לאחור.

Inner article

באבזור תמצאו: פיקוד הילוכים מגלגל ההגה, מערכת התנע וסע, בקרת שיוט אדפטיבית עם מנגון “זחילה בפקקים”, כסא נהג חשמלי, חימום מושבים קדמיים, מסך צבעוני בקוטר 4.2 אינטש בלוח המחוונים, מערכת מולטימדיה 6.3 אינטש, הנעה ללא מפתח, חלונות אחוריים כהים, ועוד.

באביזרי הבטיחות תקבלו, בין היתר, תיקון אקטיבי למניעת סטייה מנתיב ו- 7 כריות אוויר – שאחת מהן מיועדת לשמירה על ברכי הנהג.

מרווח הגחון עומד על 22 ס”מ, עם זווית גישה של 22.9 מעלות וזווית נטישה של 24.6 מעלות וכן בקרת ירידה במדרון HDC; X MODE – בקר רטורי לנהיגת שטח בדגם X ו- X MODE Dual Mode: בקר דו מצבי רטורי לנהיגת שטח (אפר / בוץ) בדגם SPORT.

המחיר: 179,990 שקלים לדגם ה-X, ו-199,990 שקלים לדגם ה-SPORT.

830/125

2 תגובות ל: "סובארו פורסטר: דור חמישי לרכב הפנאי המצליח הושק בישראל"

 1. יש לו יתרון אחד בלבד !!!
  עבירות שטח אמיתית יחסית לצעצועים האחרים שבשוק
  אולם במגזר החרדי הוא לא בעדיפות ראשונה
  א. אין 7 מקומות
  ב. צריכת דלק גבוהה
  יחס מחיר תועלת יש רכבים נוחים ומאובזרים יותר

 2. להקים אולמות תצוגות של סובארו בנס-ציונה ברחוב החרש ליד אולם תצוגה של טויוטה ,ברחובות

כתיבת תגובה