סוכות תשע"ט- כזה הידור מצווה לא היה:מחזיק סדר הושענות

כל אחד מכיר את הסיטואציה: מסתיימת תפילת הלל של חול המועד, והציבור יוצא להקפת ההושענות. יד אחד מחזיקה את הלולב והיד השניה… בעצם גם היד השניה צריכה לאחוז את האתרוג כשהוא צמוד ללולב, אז איך מחזיקים את נוסח ההושענות?

חברת פטנטסטיק, מביאה השנה את השדרוג המיוחד לתפילת ההושענות. "מחזיק ברכה", הוא מוצר חדשני המאפשר לכל אחד בכל נוסח, להחזיק את ארבעת המינים בשתי ידיים כפי שדורשת ההלכה, ועדיין לקרא את ההושענות מתוך חוברת מהודרת שמוצבת על רצועת יד, באמצעות תופסן נאה ומהודר.

מחזיק ברכה החדש, מאפשר לקרא את סדר ההושענות בנוחות וללא צורך בהחזקת הסידור שעלול לגרום להפריד בין ארבעת המינים. המוצר המהפכני מתאים גם לשיטת חב"ד המצמידה את ארבעת המינים לגוף.

גדולי ישראל מכל החוגים שראו את המוצר החדש, מברכים וממליצים עליו.

ערכת מחזיק ברכה מגיעה בשלושה דגמים: סימפל ממתכת, סילבר המצופה כסף, וגולד שמצופה זהב. המחיר בהתאמה: 70, 100 ו 200 שקלים.

לערכה שכוללת רצועה מתכווננת ליד ותופסן מהודר, מצורפים דיסק להאזנה: שיעורי תורה בעת השהייה בסוכה ושירים לשמחת בית השואבה.

"אנו אומרים כמה פעמים ביום 'שים שלום טובה וברכה, ומתחילים דווקא בשלום" אומר היזם, אברהם סילם, "המשנה אומרת: לא מצא הקב"ה כלי 'מחזיק ברכה' לישראל אלא השלום!  ממילא מבקשים אנו קודם על הכלי, ואח"כ על הדברים הניתנים בתוכו שהן הטובה והברכה חיים חן וחסד. ארבעת המינים מסמלים את עם ישראל לגווניו, ובמעשה חיבורם גורמים לשלום וייחוד השמות של עם ישראל כאחד ללא הפרדה. ואז כלל עם ישראל זוכה להארת פנים, כמו שדרשו חכמים על הפסוק ויחן שם ישראל נגד ההר..".

  • לינק יוטיוב, לשימושך: https://youtu.be/nIPhNcAEhCI 
  • לפרטים והזמנות: מוקד טלפוני 09-7885379, הגעה בתוך 48 שעות
  • .

כתיבת תגובה