סופסוף: מתדלקים וקונים בחנויות הנוחות ומשלמים ב’ביט’

לראשונה bit באפליקציית דלק ישראל • דלק ישראל ו-bit משתפות פעולה: לראשונה – דלק ישראל משיקה אפליקציית מועדון לקוחות שתאפשר תשלום בתחנות הדלק ובחנויות הנוחות “מנטה” באמצעות bit

אפליקציית דלק ישראל | צילום: יח"צ

דלק ישראל משיקה אפליקציה חדשה וחוברת לאפליקציית התשלומים bit. האפליקציה החדשה והחינמית, מזהה את מיקום תחנת הדלק, וכל שנותר הוא להקליד את מס’ המשאבה, לבחור את סכום התדלוק ולהזדהות באמצעות קוד או טביעת אצבע. לקוחות שבוחרים ב-bit כאמצעי התשלום, ייהנו מאמצעי תשלום נוח ובטוח, ללא צורך בהקלדת פרטי כרטיס האשראי גם בתחנות הדלק וגם בקנייה ברשת חנויות הנוחות מנטה.

מעבר לשיטת התשלום הנוחה והיעילה, האפליקציה תהווה מועדון לקוחות שיציע מגוון מבצעים והטבות, כולל מבצעים המותאמים אישית בהתאם להרגלי הצריכה של הלקוח. בנוסף לכך, המהלך נותן מענה לצורכי הלקוחות, במיוחד בימי הקורונה כשהם מנסים לצמצם מגע עם אנשים ככל הניתן.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

בועז צ’צ’יק, מנכ”ל דלק ישראל: “אנו שמחים להשיק היום את האפליקציה של דלק שהינה פתיחת מועדון ללקוחות התחנה וחנויות הנוחות “מנטה” אשר תאפשר לנו להציע לקהל לקוחותינו מגוון רחב של הטבות מותאמות אישית. אנחנו פוגשים מדי חודש 3.5 מיליון רכבים שנכנסים לתדלק, מתוכם כ-1.6 מיליון לקוחות נכנסים לחנות ומטרת מועדון לקוחות הינו שיפור חווית הלקוח באמצעות לימוד מעמיק של צרכי הלקוח. הארנק הדיגיטלי יאפשר לנו להעמיק את הקשר עם הלקוח וליצר שת”פ וריטיקלים עם השותפים העסקים שלנו, לרבות ספקי המזון.

“מעבר לטכנולוגיה המתקדמת, הושקעו זמן ומשאבים נכבדים כדי לייצר אפליקציה שתהיה קלה לתפעול עם ממשק ידידותי למשתמש, ונראות מושכת לעין, בסופו של יום אנחנו מציעים פתרון הסעדה איכותי על הדרך, והיה לנו חשוב שזה יקבל ביטוי ויזואלי טעים ונעים לעין”.

מיד בסיום העסקה הראשונה, הלקוח מקבל מתנה לבחירה מתוך 6 מתנות, וכל מי שמצטרף ומגדיר את bit  כאמצעי התשלום – מקבל מתנה כפולה.

בכל תדלוק צוברים 10 אגורות לליטר. עבור כל רכישה ב”מנטה” צוברים 10% מסכום הרכישה. כאשר נצברים 50 שקלים במשך 4 חודשים, ניתן לממש אותם בחנות ‘מנטה’.

870/135 ליינר ארטקל

אין הגבלה על סכום המימוש (אולם ניתן לצבור עד 30 ₪ מתדלוק).

בתקופת ההשקה, תערוך דלק הגרלה של 4 רכבי יוקרה מדגם שברולט טריילבלייזר של חברת יו.אם.איי, שיצאה בשיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת דלק. ההגרלה תהיה פתוחה לכלל לקוחות האפליקציה ומבוססת על רכישה בחנות הנוחות “מנטה”. כל רכישה בחנות הנוחות, תזכה את הלקוח בזכות השתתפות אחת בהגרלה (מוגבל לזכות השתתפות אחת ביום). ככל שהלקוח ירכוש מספר פעמים גדול יותר, כך סיכויי הזכייה שלו גדלים.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה