סליחה? מסכה! קמפיין חדש של משרד התחבורה

אין מקום לנגיף הקורונה באוטובוס וברכבת | הקמפיין החדש של משרד התחבורה קורא לנוסעים להקפיד על עטיית מסכה לאורך כל הנסיעה והשהייה באוטובוס או ברכבת | מבצע אכיפה נרחב של משטרת ישראל

נהג אוטובוס בימי הקורונה | צילום אילוסטרציה: יונתן סינדל, פלאש 90

משרד התחבורה, החל אתמול בקמפיין ארצי נרחב שנועד להגביר את מודעות הנוסעות והנוסעים לחובת עטיית מסכה בעת הנסיעה בתחבורה הציבורית.

על פי הוראות משרד הבריאות וקבינט הקורונה חלה חובה על עטיית מסכה בחללים סגורים ובכללם בנסיעה בתחברה הציבורית; באוטובוסים, ברכבת ישראל וברכבת הקלה. זאת במטרה לצמצם את ההדבקה בנגיף הקורונה.

הקמפיין שפורסם החל מאתמול (שלישי) תחת הכותרת "סליחה? מסכה!" אין מקום לנגיף הקורונה באוטובוס או ברכבת, כולל פרסום על גבי מאות אוטובוסים של התחבורה הציבורית בכל הארץ וכן בתחנות ההסעה של התחבורה הציבורית.

במסגרת הקמפיין שולבו במערכות הכריזה של האוטובוסים והרכבות הודעות המזכירות לנוסעות והנוסעים על חובתם לעטות מסכה במהלך הנסיעה.

בנוסף לכך, שולבו מדבקות הסברה בתוך האוטובוסים והוצבו שלטים אלקטרוניים בכל תחנות הרכבת בארץ. בימים הקרובים יורחב הקמפיין גם לרשתות החברתיות ואתרי אינטרנט רבים.

במקביל לקמפיין החלה היום משטרת ישראל, בשיתוף המשרד לביטחון פנים ומשרד התחבורה במבצע אכיפה נרחב בתחבורה הציבורית בכל רחבי הארץ שנועד להגביר את מודעות הציבור לחובת עטיית מסכה בתחבורה הציבורית.

כתיבת תגובה