סער מצהיר מול בכירי המשק: “אמנה שר אוצר מקצועי”

גדעון סער לבכירים במשק הישראלי: “נדרש קודם כל להבטיח שאחרי הבחירות הללו תקום ממשלה יציבה ומתפקדת שתעביר מיד תקציב למדינה עם חוק הסדרים שבו המרכיבים החיוניים לשיקום הכלכלה וחידוש הצמיחה” • עוד אמר: “בכוונתי למנות שר אוצר מקצועי, לא פוליטי, שיהיה לו קרדיט מלא מהציבור, שלא יהיה חשד שהשיקולים שלו פוליטיים”

גדעון סער | צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

במפגש מרחוק שקיים גדעון סער, יו”ר ‘תקווה חדשה’, עם מועצת איגוד לשכות המסחר בראשות עו”ד אוריאל לין הציג יו”ר תקווה חדשה את המדיניות הכלכלית של מפלגתו החדשה.

“שוב ישראל מבזבזת זמן יקר ונכנסת למערכת בחירות נוספת, שבה גם האנרגיות וגם סכומים אדירים כסף לא מושקעים בפרויקטים ובאינטרסים לאומיים אלא במערכת בחירות נוספת שרק מעמיקה את השסעים בעם. לכן נדרש קודם כל להבטיח שאחרי הבחירות הללו תקום ממשלה יציבה ומתפקדת שתעביר מיד תקציב למדינה עם חוק הסדרים שבו המרכיבים החיוניים לשיקום הכלכלה וחידוש הצמיחה. בכוונתי למנות שר אוצר מקצועי, לא פוליטי, שיהיה לו קרדיט מלא מהציבור, שלא יהיה חשד שהשיקולים שלו פוליטיים, ויוכל להתרכז בשיקום המשק ויקבל את המטריה מכל השותפים הפוליטיים שיכירו בצורך להוציא את התפקיד הזה בתקופה הזו מהסחר מכר הקואליציוני הרגיל.” הדגיש סער.

עו”ד אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, התייחס לדבריו של סער ואמר כי “יש לציין בסיפוק כי במסגרת קווי המדיניות, הביא מר סער לידי ביטוי צמצום מאסיבי של הרגולציה, מאבק בביורוקרטיה בשירות הציבורי, יצירת שוויון בהטבות מס ליצואנים, צמצום מספר משרדי הממשלה ועלויות הממשל, בניית כלכלה שתהיה מבוססת תחרות חופשית ומעבר לשיטת מתן סובסידיות לחקלאים והקלות נוספות, בדומה לנעשה באירופה, במקביל לביטול מכסי המגן בייבוא מזון וגידולים חקלאיים”.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה