עופר כרמל מונה למנכ”ל ‘קרדיטפלייס’

חברת הפינטק ‘קרדיטפלייס’ ישראל ממנה את עופר כרמל למנכ”ל החברה • כרמל, שכיהן כמנכ”ל E-Loan, ERN, מכבי אחזקות וסמנכ”ל Abbvie ינהל את פעילות החברה בישראל

עופר כרמל, מנכ"ל קרדיטפלייס הנכנס | צילום: יח"צ

 קרדיטפלייס, חברת הפינטק הישראלית המפתחת פלטפורמת P2P לפקטורינג והקדמת תשלום לעסקים קטנים ובינוניים מודיעה היום כי עופר כרמל ימונה למנכ”ל קרדיטפלייס ישראל ויוביל את הפעילות בשוק הישראלי, לצד הסניף האירופי וסניפים נוספים ברחבי העולם, אותם ימשיך להוביל יו”ר החברה, דקל גולן.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה

כרמל (51) שימש בשנתיים האחרונות כמנכ”ל Eloan, פלטפורמת ההלוואות החברתיות (P2P) אשר נרכשה על ידי מיטב דש. בתפקידו היה ממונה כרמל על מיזוג החברה אל תוך בית ההשקעות והפיכתה למיטב דש השקעות. עוד הוביל כרמל בעבר סדרה של גופים כלכליים גדולים ושימש כמנכ”ל מכבי אחזקות, סמנכ”ל Abbvie ישראל, וכמנכ”ל חברת ERN, אשר עסקה בהבטחת תשלום בצ’קים.

דקל גולן, יו”ר קרדיטפלייס, הסביר כי מינויו של כרמל יהווה חיזוק משמעותי לחברה: “היקף הפעילות של קבוצת קרדיטפלייס צומח בקצב המצדיק מינוי מנכ”ל לחברה המקומית כדי שתוכל להמשיך ולצמוח במקביל להתרחבות הפעילות לחו”ל. הניסיון העשיר של עופר במימון ובעבודה עם משקיעים יאפשר לו להמשיך ולהרחיב את הסיוע שקרדיטפלייס מעניקה ללקוחותיה ובמיוחד לעסקים הקטנים והבינוניים תוך כדי פתיחת עולם השקעות חדש – נזיל מניב וסולידי לציבור הישראלי”.

Inner article

עופר כרמל: “המהפכה בשוק האשראי בישראל חייבת להגיע. הבנקים מוכרים כסף במחירים מופקעים- תנאי האשראי לעסקים קטנים ובינוניים הם מהמופקעים בעולם, והמגזר העסקי כולו נחנק מחוסר אשראי. התחרות חייבת להגיע ולקרדיטפלייס יש את הכלים להביא אותה. אם רק נוכל להכניס את היעילות העסקית למגזר המאובן הזה, להעיף את הפקסים והדואר, ולהכניס את כל הפעילות לפלטפורמה טכנולוגית, כבר ניצחנו בתחרות. קרדיטפלייס נמצאת בתהליך גדילה מואץ, במסגרתו נביא בשורה עסקית לכל השוק- לא משנה באיזה גודל אתה, אפשר לקבל מימון להקדמת תשלום שיאפשר לנשום, לעבוד ולהתמקד בעשיית עסקים במקום בהחזרי חובות לבנק”.

קרדיטפלייס היא חברת פינטק ישראלית, העוסקת בשירותי P2P בתחום הפקטורינג בישראל ובאירופה. הטכנולוגיה המתקדמת של קרדיטפלייס מאפשרת לעסקים קטנים ובינונים גישה לסוג מימון זה המקל על צרכי הון חוזר של עסקים, ובמקביל מחזק את מאזן החברה, ומאידך מאפשרת למשקיעים קטנים ו- Family offices ברחבי העולם, גישה למימון עסקאות בתשואה מתואמת סיכון מהטובות בעולם.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה