עם שיפורי בטיחות ומנוע חזק: שברולט ספארק החדשה כאן

הספארק המחודשת תשווק כמו בדור היוצא עם מנוע 1.4 ליטר ותיבת הילוכים רציפה, המספקים 98 כ"ס, ומציגה את הנתונים החזקים ביותר בקטגוריה • "הדגם המחודש ימשיך להציע איבזור עשיר מהרגיל בסגמנט" • כל הפרטים

שברולט ספארק החדשה | צילום: יצרן

קבוצת UMI, יבואנית שברולט (וקאדילק ואיסוזו) בישראל, תחל בשיווק מתיחת הפנים של רכב המיני שברולט ספארק, מהדגמים המובילים של שברולט ואחד משלושת רכבי המיני הנמכרים בישראל. הספארק תצויד במערכות בטיחות חדשות, תמשיך להציג את המנוע החזק בקטגוריה ותציע מפרט אבזור עשיר.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

Box

הספארק תשווק עם מערכות בטיחות אקטיביות ופאסיביות מתקדמות מבית GM בכל רמות הגימור: בלימת חירום אוטונומית עד 80 קמ"ש, התרעת התנגשות קדמית, התרעת סטייה מנתיב ומצלמת רוורס. כמו כן, הספארק היא המיני היחידה בישראל עם שילוב של מערכות בטיחות אקטיבית ו- 10 כריות אוויר. הספארק תוצא עם 5 שנות אחריות.

הספארק המחודשת תשווק כמו בדור היוצא עם מנוע 1.4 ליטר ותיבת הילוכים רציפה, המספקים 98 כ"ס, ומציגה את הנתונים החזקים ביותר בקטגוריה. "הדגם המחודש ימשיך להציע אבזור עשיר מהרגיל בסגמנט", טוענים ב-umi.

הספארק מאובזרת לחלוטין כבר בגרסת הבסיס ותכלול במערכת מולטימדיה מקורית 7 אינץ MyLink מעודכנת עם ממשק נוח ואינוטאטיבי יותר, תומכת ב – Apple CarPlay and Android Auto , בקרת שיוט והגה בציפוי עור.

בגרסאות הגבוהות יותר יתווספו גם 6 רמקולים, מפתח חכם, מושבים מעור, מראות מחוממות ועוד.

גם העיצוב של ספארק התעדכן, הרכב מציג כעת את הנראות החדשה של שברולט, חזית בעלת מראה אתלטי יותר המשלב גריל כפול, ציפויי כרום ויחידות תאורת יום לד.

Inner

הספארק המחודשת תשווק בשלוש רמות גימורLT+ LTZ, ופרמייר.

רמת הגימור LT+, כוללת: בלימת חירום אוטונומית (8-80 קמ"ש), 10 כריות אוויר, התראת סטייה מנתיב, התראת התנגשות קדמית עיגוני איזופיקס, מערכת בקרת יציבות, בקרת שיוט, מצלמת נסיעה לאחור, מערכת מולטימדיה מקורית 7 אינץ MyLink (מעודכנת 2019) משולבת עם – Apple CarPlay and Android Auto. 4 רמקולים, 4 חלונות חשמליים, מראות בצבע הרכב, מתכווננות חשמלית, מחוממות והגה עור

לרמת הגימור LTZ יתווספו חישוקי אלומיניום 15 אינץ'.

לרמת הגימור פרימייר יתווספו חיישני חניה אחוריים, מפתח חכם עם כניסה והתנעה מפתח (Keyless), תאורת יום LED , ריפודי עור סינתטי, ידיות דלת פנימיות בגימור ניקל, ידית תא מטען בגימור ניקל ועוד.

המחירים כוללים 5 שנות אחריות: מחיר דגם ה LT+ עומד על 80,990, דגם ה-LTZ יעלה לצרכן 81,500 ₪, ועבור דגם הפרימיום תשלמו 82,990 ₪.

את הדור הקודם, שהמבחן שלו פורסם ב'ביזנעס', אהבנו. בקרוב נצא לנסיעת מבחן על הדגם החדש.

Inner – Nadlan

תגובה אחת ל: "עם שיפורי בטיחות ומנוע חזק: שברולט ספארק החדשה כאן"

  1. בתור בעלים של התצורה הישנה, הרכב מעולה, אמין מאוד וזול בטיפולים
    נחמד שהביאו את כל המערכת מולטימדיה בדגם הבסיסי

כתיבת תגובה