עסקים מהבית: הקניון של Google בישראל

עלה לאוויר המיזם ‘ביחד מהבית’ ביוזמת Google ישראל ובשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה • מיזם הקניות האינטרנטי מקשר בין לקוחות ישראליים למאות עסקים מקומיים מקוונים על גבי פלטפורמת Shopping.il

דף הבית של גוגל ישראל במיזם 'ביחד מהבית' | צילומסך

ברקע ההשפעות רחבות ההיקף של המצב הנוכחי על עשרות אלפי עסקים בישראל, מודיעים משרד הכלכלה והתעשייה ו- Google ישראל על פתיחת אתר לתמיכה בעסקים ישראלים ‘ביחד בבית’, בכתובת Shoppingil.co.i – כאשר מטרת המיזם ‘ביחד בבית’ הוא לעזור ללקוחות ישראליים המחפשים שירותים ומוצרים, לרכוש אותם מעסקים מקומיים, בקלות.

תמהיל העסקים באתר ״ביחד בבית״ מגוון וכולל גם עסקים המוכרים מוצרים אונליין כמו גם עסקים המציעים שירותים מכל רחבי הארץ, שבבעלותם אתר אינטרנט פעיל המאפשר סליקה ורכישה אונליין. אליהם, הצטרפו גם עסקים שבזמן שגרה רוב פעילותם מתבצעת פנים מול פנים, כמו מאמני כושר, מכוני פילאטיס, תזונאים, פסיכולוגים, שיעורים מקוונים במגוון נושאים ועוד.

250/200 סייד בר + קובייה

ליוזמת ״ביחד בבית״ אין תאריך סיום. היא תמשיך לפעול כל עוד יש צורך לתמוך ולחזק את העסקים הישראליים והכלכלה המקומית. יוזמה זו מצטרפת לשורה של יוזמות שמוביל משרד הכלכלה והתעשייה לטובת חיזוק העסקים שנפגעו כתוצאה ממשבר הקורונה ולצורך המשך הנעת הכלכלה הישראלית.

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן: “היוזמה ‘ביחד מהבית’ שעלתה לאוויר על גבי אתר Shopping.il של Google ישראל בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה, נועדה לתת פלטפורמה לעסקים הקטנים בכלל ולאלו שנסגרו בעקבות הנחיות משרד הבריאות בפרט, למכור באופן מקוון. הגברת החשיפה של העסקים בזירת מסחר מקוונת, תחזק את העסקים הקטנים והבינוניים ותסייע ללקוחות הישראליים המחפשים שירותים ומוצרים ממגוון תחומים מעסקים מקומיים”.

870/135 ליינר ארטקל

מנכ”ל Google ישראל, ברק רגב: “עשרות אלפי עסקים בישראל נאלצו להסתגל בין-לילה למציאות חדשה, בה הם יכולים לתת שירות או למכור מוצרים באמצעות האינטרנט בלבד. “ביחד מהבית” היא יוזמה שמאפשרת לכולנו להירתם יחד כדי לצלוח את התקופה הזו, לחזק את הכלכלה הישראלית ולגלות לאנשים אילו עסקים ישמחו להמשיך לשרת אותם, גם כעת”.

תזכורת: שימו לב לשינויים החדשים שנוספו למענק לעצמאים, ככל שתגישו יותר מהר תקבלו קודם. הקליקו על הקישור לאתר רשות המסים כדי לזרז את המענק המגיע לכם.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה