עסקת ענק בירושלים: שטחי המסחר נמכרו ב-102 מיליון

אפריקה ישראל מגורים מכרה אתמול את שטחי המסחר בפרויקט סביון VIEW בירושלים, בעלות של כ-102 מיליון ₪ | שטחי המסחר שנמכרו בעסקה, נפרסים על פני כ-5,000 מ"ר וכן 10 מקומות חניה בחניון הפרויקט | החברה צפויה לרשום בגין העסקה רווח נקי בסך כ-24 מיליון

מיכה קליין | צילום: שירן כרמל

אפריקה ישראל מגורים מכרה את שטחי המסחר בפרויקט סביון VIEW בהיקף כספי של כ-102 מיליון ₪. הפרויקט, ממוקם בין הרחובות המרכזיים יפו ורחוב הנביאים בירושלים. הפרויקט כולל בניין בן 27 קומות, המיתמר ל-100 מטר גובה, הגבוה ביותר באזור, ובו 194 דירות יוקרה של 2-4 חדרים ופנטהאוזים.

שטחי המסחר שנמכרו בעסקה, נפרסים על פני כ-5,000 מ"ר וכן 10 מקומות חניה בחניון הפרויקט. החברה צפויה לרשום בגין העסקה רווח נקי בסך כ-24 מיליון.

מבנה המגורים, שיאוכלס לקראת סוף השנה הקרובה, כולל גם מרפסת גן ענקית בקומה ה-21 ומועדון דיירים. בנוסף, כחלק מהפרויקט ומעירוב השימושים הכולל דיור, משרדים ומסחר, נבנה גם בניין משרדים ומסחר בן 8 קומות, אשר יחובר בגשר לקומה ה-10 של מבנה המגורים ויוביל למרפסת גג לשימוש הדיירים.

סביון VIEW | הדמיה: Evolve Media

 

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "פרויקט סביון VIEW הינו פרויקט יוקרה ייחודי בנופה של ירושלים והוא מצטרף לפרויקטים הרבים שלנו בבירה, כמו הרב קוק, חצר הנביאים, סביוני ארנונה וסביוני ארנונה בוטיק סביוני קטמון החדשה ורבים נוספים. בניית עירוב שימושים המאפיינת מאוד את הפרויקטים של אפריקה ישראל מגורים וכוללת מגורים לצד משרדים, מסחר ותעסוקה, מאפשרת יותר ויותר מרכזים ומקומות תעסוקה גם במרכזי הערים ולא רק במעגלים סביב. כאשר אנו מזהים הזדמנויות עסקיות, המגלמות רווח משמעותי כמו זו, אנו ממשמים אותן ולעיתים, בהתאם לשיקולים, בוחרים להשאיר את ניהול הנכסים בתוך החברה. נמשיך לפעול לאיתור הזדמנויות עסקיות נוספות בכלל ובפרט בירושלים ולהתפתח במידה ניכרת בשנים הקרובות."

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה