עצמאות משולבת התמזגות: שני בתי הפוסט הגדולים בישראל מתמזגים

שני בתי הפוסט הגדולים בישראל – ברודקאסט ו SCREEN מתמזגים | לאחר 33 שנים בהם היווה שחקן מפתח בשוק העריכה בישראל, מתמזג בית הפוסט ברודקאסט לתוך בית הפוסט SCREEN | למעשה, SCREEN, אשר הוקם לפני כ-3 שנים בגבעתיים כחטיבה עצמאית בחברת ההפקה גרין פרודקשנס – יהפוך מעתה לגוף עצמאי לחלוטין ויעבור למתחם חדש במגדלי בסר

מיזוג | מקור: Pixabay

לאחר 33 שנה שבהן הוביל ברודקאסט את שוק הפוסט פרודקשן בישראל – הוא מתמזג בימים אלו עם בית הפוסט SCREEN, אשר התחרה בו עד לא מכבר על מיטב הלקוחות בשוק הפרסום הישראלי, לבית פוסט אחד במטרה לשמש כבית הפוסט המוביל בישראל. מטרת המיזוג הינה לתת מענה אופטימלי בעולם הפקת הפוסט לכל ההפקות בענף, הן ברמת ההפקה והן במישור הקריאטיבי, מהפרויקטים הקטנים ועד לגדולים והמורכבים ביותר בשוק.

בית הפוסט SCREEN, אשר הוקם לפני כ-3 שנים בגבעתיים כחטיבה עצמאית בחברת ההפקה גרין פרודקשנס ונתן שירותי פוסט לחברות הפקה וללקוחותיו יהפוך מעתה לגוף עצמאי. מהלך המיזוג משלים למעשה את ההתנתקות של SCREEN מחברת ההפקה והפיכתו לגוף  אוטונומי המשרת את  כלל חברות ההפקה, משרדי הפרסום ולקוחות קצה בשוק הישראלי, לצד חברות בינלאומיות.

כחלק ממהלך המיזוג ימוקם בית פוסט אחד של SCREEN במיקום חדש באזור מגדלי בסר בבני ברק, מול קניון איילון. במעבר למתחם החדש מושם דגש על ריענון וחידוש הציוד ומערכות המחשוב בטכנולוגיות עכשוויות. המתחם המעוצב החדש כולל חדרי עריכה חדישים; חדרי אפטר, חדרי אביד, מחלקה לתלת ממד ואנימציה, חדר פליים  ליצירת אפקטים מיוחדים וחללי הקרנה גדולים ונוחים, כשלצידם חדרי עריכת סאונד והקלטות.

במקביל, ימשיך בית הפוסט השני ברמת החייל לשרת את לקוחותיו כפי שעשה עד כה, תוך שהוא נהנה מקרבתו של הסניף החדש בבני ברק ומהצוות המקצועי שהורחב כתוצאה מהמיזוג.

שני הסניפים של בית הפוסט החדש ינוהלו על ידי שתי מנהלות בתי הפוסט שהתמזגו, המביאות עימן ניסיון עשיר ומגוון: אפרת אור (סיסי) מברודקאסט, ופנינה שגב מ SCREEN.

פנינה שגב: "בית הפוסט במתכונתו החדשה מפיק את המירב מהאיכות והניסיון של שני בתי הפוסט הגדולים בישראל שיעבדו מעכשיו כגוף אחד מתוך מטרה לתת לעולם הפוסט בישראל את המוצר האיכותי ביותר בתהליך עבודה אופטימלי. בית פוסט גדול וחכם שיקצר תהליכי עבודה ושם לו למטרה למקסם עלות-תועלת עבור הלקוח, מהפקות קטנות ועד לפרויקטים הענקיים של המפרסמים הגדולים"

אפרת אור (סיסי): "תהליך המיזוג נותן לתעשייה בישראל קידום רציני ומענה המשלב איכות עובדים, טכנולוגיה עכשווית ושירות ללא תחרות עם הניסיון רב השנים. כמות ההפקות האין הסופית שיצאו משני בתי הפוסט והידע העצום של צוות העובדים מיועד לתת מענה קריאטיבי ותקציבי בתחום הפוסט להפקות הגדולות והמורכבות ביותר בשוק מחד ומענה קל וזריז מאידך לתוצרים הפשוטים יותר, גם כשאין את התקציב או הלו"ז האופטימלי. כי בסופו של יום, ואני מדברת לא רק בשם עצמי אלא בשם כל הצוות המורחב, זה לא רק שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, אנחנו חיים ונושמים פוסט, זה בליבנו. מבחינתנו הדרך חשובה לא פחות מהתוצרים ואנחנו רואים בכל לקוח ולקוח שותף לדרך הזו וליצירה, מהפרסומת הגדולה לקטנה ביותר חשוב לנו להוציא התוצרים האיכותיים ביותר שניתן ואת כולם עם חיוך".

בית הפוסט של ברודקאסט הוקם בשנת 1990 – ומאז מספק פתרונות קריאטיביים לפרסומות טלוויזיה, דרמות וסרטי קולנוע בארץ ובחו"ל, פתרונות הנותנים מענה לדרישות הגבוהות ביותר בתחום, וברמה בינלאומית של חדשנות ודיוק. בין הקמפיינים שנערכו בברודקאסט: YES, סופר-פארם, פרטנר, שטראוס, טורנדו, קוקה קולה, עלית, בנק לאומי, המשביר לצרכן ועוד מאות מותגים ושירותים מהמובילים בישראל.

בין לקוחותיו של בית הפוסט  SCREEN ניתן למנות את: פרטנר, לובינסקי, YES, אסם, הפסטיגל, סמסונג FIVERR, ,Playtika , e-Toro , משרד הביטחון ועוד רבים אחרים.

כתיבת תגובה