עשרות התמודדו | קבוצת מגידו זכתה ב-5 מכרזים באילת

קבוצת מגידו זכתה במכרזי רמ”י לפתוח ובניה של  5 מגרשים לתעשייה באילת, כשהקרבה לנמל אילת ולגבולות עם מצרים וירדן מעלים את הצורך והביקוש בשימושים אלה | צפויה לקדם תעשיה קלה וכבדה, לוגיסטיקה ואחסנה | על המגרשים  בפארק התעשייה שחורת, הוגשו עשרות הצעות מתחרות. בכולם נתנה הזוכה – קבוצת מגידו את המחיר הגבוה ביותר

אילת | צילום: מוטי שוחט, shutterstock

רשות מקרקעי ישראל פרסמה בסוף השבוע האחרון כי קבוצת מגידו זכתה ב-5 מכרזים לתעשייה בשטחה המוניציפלי של העיר אילת, בסמוך ליישוב אילות. על פי הדיווח, בקרקעות אלו תקדם קבוצת מגידו שימושים מגוונים של תעשיה – קלה וכבדה וכן אחסנה ולוגיסטיקה, כשהקרבה לנמל אילת ולגבולות עם מצרים וירדן מעלים את הצורך והביקוש בשימושים אלה.

גודל המגרשים נע בין 1200 מ”ר -הקטן ביותר, ל-3000 מ”ר, כאשר על כל מגרש הוגשו הצעות רבות, בין 12 ל-20 הצעות בכל מכרז, וקבוצת מגידו זכתה בכולם. בחלק מהמכרזים הפערים בין ההצעה הזוכה להצעה השנייה עומדת על עשרות אלפי שקלים בודדים.

250/200 סייד בר + קובייה

במגרש הגדול ביותר בשטח של 3000 מ”ר ההצעה הזוכה של חברת מגידו עמדה על 2.580.018 שקל עם הוצאות פיתוח של 962 אלף שקלים. כאשר מחיר המינימום [שומת הקרקע] עמד על 1.164 מליון שקל.

ברמ”י ציינו כי פארק התעשייה שחורת חולש על 620 דונם ונמצא 3 ק”מ צפונית לאילת. וכיום הפארק שרוי בתהליכי שיווק של מגרשים לשימושי תעשייה שונים.

בפארק שטחים נרחבים המיועדים למגוון עסקים בכל קשת תחומי התעשייה. פארק התעשייה שחורת ממוקם 3 ק”מ צפונית לאילת, בחיק הטבע, מול הרי אדום ולדרומו של נחל שחורת. לפארק נגישות נוחה ומהירה, מנמלי האוויר והים והתשתיות מפותחות. היזמים בפארק שחורת נהנים מפטור ממע”מ וסל הטבות מיוחד לאזור עדיפות לאומית א’ ולאזור סחר חופשי.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה