פורסמה זהותו של הזוכה בפרס ‘מוביל התעשייה לשנת 2021’

פרסי UC מוענקים מדי שנה לחברות, גופים ואישים שהטביעו את חותמם על תחום התקשורת והפגינו חדשנות, הובלת שוק והשפעה על הזירה הטכנולוגית | עודד גל, מנהל מוצר ראשי בחברת זום, הוא הזוכה בפרס המוקדש לטכנולוגיה ותקשורת

עודד גל | צילום: זום

עודד גל, מנהל מוצר ראשי בחברת זום, הוא הזוכה בפרס ׳מוביל התעשייה לשנת 2021׳ (UC LEADER OF THE YEAR) על פי המגזין הטכנולוגי הגלובלי UC Today, המוקדש לטכנולוגיה ותקשורת.

פרסי UC מוענקים מדי שנה לחברות, גופים ואישים שהטביעו את חותמם על תחום התקשורת והפגינו חדשנות, הובלת שוק והשפעה על הזירה הטכנולוגית.

250/200 סייד בר + קובייה

בדברי ההסבר נכתב כי כמנהל מוצר ראשי, מוביל כיום גל את צוותי ניהול ועיצוב המוצרים בזום ומניע את המעבר מהאפליקציה הנפוצה ביותר לשיחות וידאו לפלטפורמת תקשורת בקנה מידה מלא, על ידי הצגת תכונות ושיפורים חדשים.

״אני גאה בדרך בה צעדנו ובהישגים שלנו״, אמר גל עם קבלת הפרס. ״וידאו הוא ה׳קול׳ החדש. בעתיד הקרוב, באמצעות שילוב של טכנולוגיות בינה מלאכותית ומציאות מדומה, פגישות וידאו יהיו יעילות וטובות בדיוק כמו מפגשי פנים אל פנים, אם לא טובות מהן…”.

בתוך דווחו בחברת ‘זום’ שהתוצאות הכספיות שלה ברבעון השני של שנת הכספים 2022 יפורסמו ביום שני, 30 באוגוסט 2021 אחרי סגירת השוק.

בחברת זום הוסיפו ופרסמו עם הזכייה בפרס ופרסום מועד הפצת הדו”חות את ה’אני מאמין’ של החברה: ZOOM היא בשבילכם. אנחנו עוזרים לכם לבטא רעיונות, להתחבר עם אחרים, ולבנות לקראת עתיד שמוגבל רק על ידי הדמיון שלכם. פלטפורמת התקשורת החלקה שלנו היא היחידה שהתחילה עם וידאו בבסיס שלה, וקבענו את אמות המידה לחדשנות מאז. זאת הסיבה שאנו בחירה אינטואיטיבית, מדרגית ומאובטחת עבור אנשים, עסקים קטנים וארגונים גדולים כאחד.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה