פינוי בינוי בתל גיבורים בבני ברק: 284 יח"ד יהפכו ל-877

בהיקף כספי של 1.2 מליארד ש"ח: 877 דירות חדשות בבני-ברק יחליפו 284 דירות קיימות | 66% מהדיירים הביעו הסכמה | הצפי: 3-4 שנים לתחילת הפרויקט – שיכלול 29 בניינים חדשים ברחוב יונתן בעיר | לצד יחידות הדיור ייבנו 1000 מ"ר שטחי מסחר

הדמיית הפרויקט בתל גיבורים, בני ברק | החברה להתחדשות

 284 דירות בשכונת תל-גיבורים בבני-ברק יפונו ובמקומן עתידות להבנות 877 דירות לצד 1,000 מ"ר של שטחי מסחר.

שכונת 'תל גיבורים' נמצאת בסמיכות למתחם ה-BBC בצפון בני ברק ובימים אלו הולך ומתקדם במקום פרויקט פינוי בינוי ייחודי מסוגו. הפרויקט, יהפוך את שכונת תל-גיבורים הוותיקה לסמל התחדשות של כל האזור. הפרויקט מאופיין בבניינים נמוכים בעלי מפרט עשיר. לכל דירה תוצמד מרפסת סוכה האופיינית לבני-ברק. את הבניינים יעטפו גינות מוריקות ורחבות ידיים.

250/200 סייד בר + קובייה

הנגישות לרכבת הקלה שתעבור בסמיכות ולנתיבי התחבורה הציבורית הקיימים יגרמו לפרויקט לא רק להיות מיוחד בעיצובו אלא גם נגיש לכל מקום.

בחברה להתחדשות ירושלים עדכנו כי הושגו 66% מחתימות בעלי הדרישות המספיקות לצורך ביצוע הפרויקט. הפינוי עתיד להתבצע בתוך 3-4 שנים.

אסף חרש, מנכ"ל החברה: "דרך המלך לשיפור תנאי הדיור של תושבי בני-ברק, היא באמצעות פינוי-בינוי. צברנו מוניטין, נסיון ואמון מצד בעלי הדירות בכל פרויקט שביצענו, ואנו בטוחים שפרויקט 'תל גיבורים' יהיה הסנונית הראשונה שתבשר את מהפכת התחדשות הנדל"ן של בני-ברק"

חרש ציין כי בהתאם לדרישת העיריה, נוכח הגדלת כמות הדיירים ייבנה על ידי החברה להתחדשות ירושלים גם בית-ספר חדש במקום לטובת ילדי השכונה.

עו"ד דיירים בפרויקט זה הינם עו"ד איתמר פנץ ועו"ד יפעת כהן ממשרד סלומון ליפשיץ ושות' חברת 'בר-לוי דיין אדריכלים' נבחרה לתכנן ולעצב את הפרויקט וכמפקח מטעם בעלי דירות ישמש אוהד ליברובסקי מחברת "ליברובסקי ניהול ופיתוח אתרי בניה".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה