פלח שוק נוסף ל’קהילות’: פס ייצור ב’מעדני יחיעם’

בשנת 2020 חל זינוק של 9.2% במכירות מוצרי המזון, בהם נקניקים ונקניקיות, בעקבות הצורך בבישול ביתי • מעדני יחיעם משיקה מוצרי נקניק ונקניקיות בכשרות מהודרת של “קהילות” ו”בית יוסף” • תמיר דגן, מנהל השיווק של המפעל: “הקורונה מהווה עבורנו גם הזדמנות להתפתחות מחודשת. שתי הכשרויות מהוות פתרון מעולה לקהלים רחבים המחפשים הכשר גבוה”

נקניק, אילוסטרציה | צילום חן ליאופלד, פלאש 90

בעקבות הצורך בבישול ביתי: נתוני סטורנקסט לסיכום 2020 מגלים כי מכירות שוק מוצרי הצריכה הכוללות מזון, משקאות, טיפוח וניקיון, צמחו בשנה החולפת ב- 9.2% והסתכמו ב-51.8 מיליארד שקל.

בתוך כך, יצרנית מעדני הבשר “מעדני יחיעם”, בבעלות קיבוץ יחיעם שבגליל, הודיעה כי היא מרחיבה את פעילותה בתחום המהדרין. לפי ההודעה, החברה תחל לשווק מוצרים בכשרות מהודרת של “קהילות” ו”בית יוסף” (עטרה), בהם מגוון נקניקי סלמי, פסטרמה ונקניקיות.  המוצרים ישווקו באריזות נוחות של 300 ו-400 גרם, באריזות משפחתיות ובצמדים וימכרו ברשתות המזון המהודרות בהן אושר עד, יש חסד, ברכל, האחים יעקובי, ח.כהן, מזוז אליהו ועוד.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

לפי בדיקת ‘ביזנעס’, על חלק מהמוצרים תופיע גם חותמת הכשרות של בד”צ ‘מחזיקי הדת’ של חצר חסידות בעלזא. חלק מהמוצרים ששווקו עד כה תחת המותג ‘עטרה’ ימשיכו להיות תחת כשרות ‘בית יוסף’, ואילו חלק מהמוצרים ישווקו תחת חותמת ‘קהילות’ ובהבלטת המותג של ‘קהילות’.

יצוין כי עד כה פעלה החברה בייצור מהדרין שכלל מוצרים בודדים בכשרות “בית יוסף” בלבד. החיבור בין שתי מערכות הכשרות עשוי להגדיל את נתח השוק של החברה לפלח צרכנים גדול יותר, הצורך כשרות מהודרת אחרת, בהכוונת רבנים נוספים.

בשנים האחרונות מפעלים רבים החלו לייצר ולשווק מוצרי מזון – כולל מעדני בשר – בכשרות מהדרין.

סדרת מוצרי יחיעם בכשרות מהדרין כוללת מבחר נקניקים ונקניקיות בהם סלמי תה, פסטרמה ברביקיו, פסטרמה של פעם, מעודנת על האש, מעודנת עם פפריקה, סלמי גלילי מעושן, נקניקיות עוף ועוד.

פסטרמה ברביקיו מעדני יחיעם בכשרות קהילות ומחזיקי הדת | צילום: Sell360pro

870/135 ליינר ארטקל

לדברי תמיר דגן, מנהל השיווק של מעדני יחיעם, שתי הכשרויות מהוות פתרון מעולה לקהלים רחבים המחפשים הכשר גבוה. המוצרים עוצבו באריזות חדשות עם בולטות מיוחדת לסוג הכשרות וימכרו במחירי מבצע עד לאחר יום העצמאות. 

שנת 2020 חלפה כשמפעל מעדני יחיעם פעל בצל הקורונה. המפעל, אשר הוגדר כחיוני, המשיך לייצר תחת תנאים מחמירים, במטרה להמשיך ולספק לשוק וללקוחות מוצרים באופן שוטף, וכן לשמור על בריאות עובדי המפעל. 

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה