פרויקט “הכיכר” של לוינסקי עופר בחולון מתרחב בכ 40%

לוינסקי עופר חתמה הסכם עם דיירים במקרקעין הסמוך לפרויקט “הכיכר” בחולון. בעקבות החתימה על ההסכם יגדל היקף פרויקט בכ- 40% ובכוונת החברה לבנות בפרויקט המורחב כ-320-340 יחידות דיור והחברה מנהלת מו”מ להרחבה נוספת בשני בניינים סמוכים

חולון shutterstock

חברת לוינסקי-עופר העוסקת בייזום ובנייה בתחום הנדל”ן ובהתחדשות העירונית, מודיעה כי התקשרה בהסכם עם בעלי דירות במקרקעין שהנם סמוכים למקרקעין של פרויקט “הכיכר” בחולון. לאור ההסכם, יוגדל פרויקט ‘הכיכר’ בכ-40% ובכוונת החברה להרוס שלושה בניינים ישנים, ולבנות במקומם מספר מגדלי מגורים מודרניים הכוללים כ-320-340 יחידות דיור, מתוכן 86 עבור בעלי הדירות בבניינים שייהרסו. יתר הדירות ישווקו על ידי החברה לדיירים חדשים בפרויקט.

החברה מציינת כי למועד זה, נחתמו הסכמים על למעלה מ- 80% מהדיירים הקיימים ויחס ההחלפה הממוצע הצפוי עם הדיירים עמם נחתמו הסכמים ועם דיירים שטרם חתמו עומד על 3.7-4. כמו כן, החברה מנהלת מו”מ עם דיירים בשני בניינים נוספים הסמוכים לפרויקט, ובמידה והמו”מ יבשיל ויחתמו חוזים עם הדיירים בבניינים הסמוכים, הפרויקט יורחב.

jerusalem-box

עופר ארביב ויוסי לוינסקי מנכ”לים משותפים בלוינסקי-עופר אמרו הבוקר כי הם שמחים על הרחבת הפרויקט בחולון, המהווה אבן דרך חשובה עבור החברה וממחיש את יכולותיה בתחום הבנייה למגורים בכלל והתחדשות עירונית בפרט. “ההגעה לחתימה מול הדיירים היא הישג חשוב עבורנו ופרי למאמצים נרחבים שהובלנו בשלוש השנים האחרונות כך שהיא מבטאת את האמון הרב שהדיירים רוחשים לחברה ולהנהלה. אנו מעריכים כי ההרחבה תביא להכנסות ורווחים גבוהים יותר תוך שאנו מספקים לדיירים הקיימים והחדשים בנייני מגורים חדשים, מודרניים ויוקרתיים באזור המבוקש ביותר בחולון. בכוונתנו לקדם חתימה עם דיירים בשני בניינים סמוכים, לצורך הרחבה נוספת של הפרויקט.”

 

לוינסקי-עופר היא חברה ציבורית הפועלת בתחום הייזום, הנדל”ן וההתחדשות העירונית ובעלי השליטה בחברה: יוסי לוינסקי ועופר ארביב. יוסי לוינסקי סיים לאחרונה כהונה כסגן נשיא התאחדות בוני הארץ, ושימש כיו”ר ארגון קבלני חולון מזה 12 שנה והוא פעיל מרכזי בתפקידים שונים בהתאחדות בוני הארץ.

side

כתיבת תגובה