פרויקט השדרה – שטחי המסחר הטובים בבית שמש

בהשקעה של כ- 250,000 מיליון שקלים נבנה אחד המרכזים המסחריים המרשימים בישראל בעיר הצומחת ביותר כיום. למעלה מ-50% מהחנויות בפרויקט, שנמצא כרגע בבנייה, כבר נמכרו לבעלי רשתות ומשקיעים. יתר החנויות מוצעות כעת למכירה לבעלי הון עצמי של 500,000 ש”ח המעוניינים לרכוש חנות להשקעה או לפתוח חנות במרכז החדש.

השדרה פרויקט הדגל בבית שמש

 המרכז המסחרי הראשי של העיר עם צפי צמיחה של – 250,000 תושבים!

פרויקט השדרה, שנמצא כעת בבנייה, עתיד להיות המרכז המסחרי המרכזי בעיר המתפתחת בית שמש, הוא צפוי לשרת את צרכיהם של מאות אלפי תושבי שכונות רמת בית שמש, אשר חלקן כבר מאוכלסות והיתר מצויות בבנייה ובפיתוח.

הלוקיישן – בצילום אוויר של הפרויקט ניתן לראות את המיקום האסטרטגי שלו ברמות בית שמש. הפרויקט ממוקם בנקודת החיבור בין 3 השכונות: רמה א’, רמה ג’1 וג’ 2, צמוד אליו מתוכנן מסוף האוטובוסים של האזור.


הגידול המהיר באוכלוסיית בית שמש
 – כאשר רוכשים חנות במרכז מסחרי, הדבר החשוב ביותר לבדוק הוא כמות התעבורה הפוטנציאלית במרכז המסחרי. מעבר למיקום האסטרטגי של הפרויקט, הוא נבנה באחת הערים הצומחות בישראל. אוכלוסיית בית שמש גדלה במהירות אדירה. בשנת 2010 עוד היו בעיר 80,000 תושבים. בשנת 2016 כבר כמעט 120,000 תושבים והציפייה היא בשנת 2025 העיר תגדל ל250,000 תושבים – אחת הערים הגדולות בישראל. פרויקט השדרה יהיה אחד המרכזים המסחריים העמוסים בארץ.

ההשקעה בפרויקט – פרויקט “השדרה”, שתוכנן על ידי האדריכל הנודע גיורא גור ז”ל, נבנה על ידי החברות רובין לנדסמן ורם ישראל המתמחות בבניית פרויקטים עבור המגזר החרדי. המרכז המסחרי החדש, שיהיה סגור בשבת ויותאם עבור האוכלוסייה החרדית, ישתרע על פני 20 אלף מ”ר של שטחי מסחר, שיתפרסו על פני ארבע קומות. שתיים מהקומות יכללו שדרות פתוחות של חנויות, קומה מקורה תוקדש למותגים מובילים ובקומה הרביעית ימוקם סופרמרקט ענק. בין הקומות יקשרו דרגנועים ומסועים, לשמירה על זרימה קלה ונוחה של הקהל. המרכז ממוקם בצמוד למסוף התחבורה הציבורית באזור – יתרון גדול עבור משפחות חרדיות שאין ברשותן כלי רכב. כמו כן, המתחם יכלול 500 מקומות חניה.

תמהיל העסקים ב”שדרה”, הממוקמת בנקודת המפגש שבין שלוש השכונות החרדיות הענקיות ברמת בית שמש, צפוי להיות רחב ומגוון ולכלול את כל העסקים שהתושבים זקוקים להם – בנקים, מסעדות, מזון מהיר, רשתות מזון, חנויות הלבשה והנעלה, חנויות כלי בית ומתחמי פעילות לילדים.

הערכת תשואה של 8-12% למשקיעים

שלא כמו ברוב המרכזים המסחריים הגדולים בישראל, הפרויקט מאפשר למשקיעים חיצוניים לרכוש חנויות במתחם, וליהנות מתשואות גבוהות במיוחד של נדל”ן מסחרי, הנעות בדרך כלל בין 8% ל-12%, לעומת 6%-2% המתקבלים מהשקעה בנדל”ן פרטי, כמו דירות להשכרה. המתחם ינוהל על יד חברת ניהול מובילה ועתיד ליהנות מקהל צרכנים גדול ונאמן, ולכן נחשב אטרקטיבי במיוחד עבור משקיעים.

חנויות רבות בפרויקט כבר נרכשו בידי משקיעים, בעלי חנויות וזכיינים – עובדה המעידה על מודעות הרוכשים לפוטנציאל הרב הטמון באזור בית שמש, ובציבור החרדי המתגורר בו בפרט. בין הרוכשים נמצאים מותגים ידועים ואהובים בציבור החרדי וכן רשתות ארציות מובילות שיתאימו את החנויות בשדרה לקהל החרדי. המתחם צפוי למשוך אליו לקוחות דתיים וחרדיים מכל הארץ, כמו גם לקוחות חילוניים מהאזור.

לבחירתכם: שטחים מסחריים של 50 מ”ר ומעלה

שטחי המסחר המוצעים למכירה בפרויקט מגוונים ומתאימים לכל חנות ותקציב – חלק מהחנויות הן בשטח של עשרות מטרים בודדים, כשמרבית החנויות הן בשטח של 50 עד 250 מ”ר, אך יש גם חנויות גדולות ששטחן מגיע ל-700 מ”ר. בשל הביקוש הגדול ניתן לקבל מימון בנקאי עבור מרבית הסכום. הפרויקט נהנה מליווי פיננסי של בנק הפועלים.

מעונינים לקבל פרטים נוספים על שטחי המסחר?

התקשרו עכשיו: 050-9693624

או השאירו פרטים בטופס המצורף:

מומלץ עבורך

תגובה אחת ל: "פרויקט השדרה – שטחי המסחר הטובים בבית שמש"

  1. זה אמין? כדאי? מישהו יודע על זה פרטים?

כתיבת תגובה