פרק 46 • על כוס קפה עם סער פרידמן

צורת עבודה נכונה עם לקוח, המתודה שמצמצמת את כמות הטעויות לאפס, היררכיה וניהול קריאייטיב, ניהול פגישה ותחילת עבודה, שירותיות והבנת לקוח, ראיונות עבודה וגיוס עובדים. ובקיצור, על כל מה שקריטי בניהול עבודה נכון בשיחה של יהודה אדלר עם סער פרידמן

פודקאסט - יהודה אדלר

לפגוש מותגים גדולים זה תמיד וואו.

אתה לומד שיטות עבודה, מתודות יצירה, אופני חשיבה – אתה לומד על כל מה שהעיף אותם למקומות הרחוקים שאליהם הם הגיעו. אז השבוע היה לי את הכבוד לארח את אחד מהמותגים הגדולים בישראל בתחום הקריאייטיב והמיתוג – סער פרידמן. יחד עם השותף שלו אייל כץ הם הקימו את משרד המיתוג והפרסום open, סער מנהל את תחום הקריאייטיב במשרד והוא בכלל חושב שהם לא משרד מיתוג. בינתיים הם הספיקו לעבוד עם בנק הפועלים, ארומה, אל על, שטראוס ואפילו לקוחות מחו”ל.

250/200 סייד בר + קובייה

שאלתי את סער על הדרך שעשה עד להיכן שהגיע אליו היום, על צורת עבודה נכונה עם לקוח, על המתודה שמצמצמת את כמות הטעויות לאפס, על המקום של בריף ואסטרטגיה בתהליכי מיתוג, על היררכיה וניהול קריאייטיב, על ניהול פגישה ותחילת עבודה, על שירותיות והבנת לקוח, על ראיונות עבודה וגיוס עובדים. בקיצור, על כל מה שקריטי בניהול עבודה נכון וזה ממש לא משנה באיזה תחום מדובר.

יהודה אדלר עם סער פרידמן באדיבות המצלם

היה פרק באמת גדול. מזמין אתכם להיכנס, להקשיב ולקחת השראה מאחד היותר טובים שזכיתי לראיין!

Inner article

רוצים לקבל עוד מיהודה אדלר >>>>https://mailchi.mp/0865d34b0e78/podcastbiznes
ליצירת קשר אישי עם יהודה אדלר [email protected]

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה