צומת עלית: 'אשטרום' זכתה במכרז 'אזורים' בהיקף 369 מיליון שקל

תבנה את פרויקט הדגל של אזורים בצומת עלית רמת גן | זכתה במכרז להקמת מגדל המגורים בפרויקט EXCHANGE RAMAT GAN  | במכרז התמודדו כל חברות הביצוע הגדולות במשק | את המגדל השני בפרויקט מקימה חברת מגדל ביטוח

פרויקט exchange ramat gan | הדמיה: division3

חברת אשטרום, מחברות הביצוע הגדולות בישראל זכתה השבוע במכרז של חברת אזורים, לשירותי בניה עבור מגדל המגורים שהינו חלק מפרויקט EXCHANGE- RAMAR GAN של החברות אזורים ומגדל ביטוח המוקם בימים אלה בצומת עלית רמת גן, על ציר ז'בוטינסקי וארלוזרוב.

עלות ההקמה של מגדל המגורים מוערכת ב-369 מיליון שקל. 

250/200 סייד בר + קובייה

מגדל המגורים בפרויקט נמצא בשלב הקמת החניון ע"י חברת דניה סיבוס, כאשר צפי לסיום העבודות שתבצע אשטרום הוא ברבעון הרביעי של 2025.

פרויקט EXCHANGE RAMAT GAN תוכנן על ידי משרד יסקי מור סיוון ונבנה על המגרש בו פעל בעבר בית החרושת ההיסטורי לשוקולד של חברת עלית בצומת בו נפגשים הרחובות ז'בוטינסקי, ארלוזורוב ואבא הלל סילבר. הפרויקט יכלול שני מגדלים – מגדל מגורים ומגדל משרדים וביניהם שטחי מסחר פנאי וכושר. 

מגדל המגורים מתנשא לגובה 58 קומות ויכלול 355 דירות בנות 3 ו 4 חדרים וכן דירות מיני פנטהאוז ופנטהאוזים. הדיירים יהנו מלובי בגובה 14 מטר, לאונג' ,בריכת אינפינטי, חללי עבודה לפעילות עסקית ועוד. כ 70% מהדירות בפרויקט הן דירות 3 חדרים. 

מחירי הדירות שנמכרו בפרויקט EXCHANGE RAMAT GAN משקפים עלייה ניכרת במחירי הדירות באזור מתחם הבורסה, ונעים היום סביב ה 42 – 45 אלף שקל למ"ר.

את המגדל השני בפרויקט מקימה חברת מגדל ביטוח והוא יכלול כ- 3000 מ"ר שטחי מסחר ועוד כ 60,000 מ"ר של שטחי משרדים ב 48 קומות. המגדלים יתנשאו לגובה של כ 210 מטרים. 

צומת עלית ברמת גן, על מפגש הרחובות ז’בוטינסקי, ארלוזורוב ואבא הלל סילבר, מהווה ציר תנועה מרכזי ודרך הגישה העיקרית למרכז תל אביב וממנה, לאזור פתח תקוה ולרחבי רמת גן. הפרויקט סמוך למתחם הבורסה. עוד לפני אכלוסו בעוד כארבע שנים, צפויה להתחיל לפעול הרכבת הקלה, הקו האדום, שיעצור ממש למרגלות הפרויקט. הקו מוביל מפתח תקווה לכיוון מרכז תל אביב ועד ראשון לציון, כמו כן תחנת הרכבת הכבדה – תחנת סבידור נמצאת גם היא סמוך לפרויקט.

Inner article

מאיר שמחה, סמנכ"ל ההנדסה של אזורים מציין: "הבחירה באשטרום לביצוע מגדל המגורים מהווה עוד נדבך בהפיכת הפרויקט לאייקון אדריכלי והיא מסמלת את ההקפדה והדגשים שאנו נותנים לפרויקט ברמת התכנון, הבצוע והגימור".

 

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה