צפו בזייברט חונה על המדרכה באדום לבן – ההסבר השעה

אחרי אין ספור תיעודים של ראש עיריית בני ברק, חנוך זייבריט חונה באדום-לבן, התפרסם הבוקר תיעוד חדש – אבל הפעם דובר העייריה הגיב בצורה מקורית. האם הוא צודק? טקבקו

ראש עריית בני ברק חנוך זייברט צילום יונתן זונדל פלאש 90

התחביב החדש של תושבי בני ברק הוא לתפוס תמונה מרכבו של ראש עיריית בני ברק, חנוך זייברט, חונה באדום לבן. לאחרונה התפרסמו לא מעט כתבות בתקשורת עם תיעודים של רכבו של זייברט חונה באדום לבן מבלי שהוא מקבל דוח. ואף התפרסם כי ראש עריית בני ברק מוחק לעצמו חלק מהדוחו”ת אותם הוא חוטף בעצמו.

מה שמעורר את זעמם של תושבי בני ברק, זו העובדה שזייברט החמיר את האכיפה בבני ברק והציב מצלמות לאורך ציר רחוב השומר, וגבה קנסות של מעל עשר מיליון שקל בתוך פחות משנה!, וזאת כאשר הוא חונה כאוות נפשו. זו הסיבה שתושבי העיר “מחפשים” את זייברט חונה באדום לבן, כמי שאומרים לו: אתה קונס את תושבי העיר, אנחנו נחפש אותך בנרות….

250/200 סייד בר + קובייה

הפרסומים בתקשורת השפיעו על זייברט ובמשך שבוע שלם הוא לא תועד חונה באדום לבן. אבל הבוקר פורסם תיעוד חדש כיצד שוב זייברט חונה באדום לבן – ועוד על המדרכה!

הפעם העירייה מיהרה להגיב והסירה כי ישנה הנחייה לרשום דוחו”ת חנייה במקומות אסורים לכל כלי הרכב כולל זה של ראש העיר. אולפ תקנה זו היא מהשעה 7 בבוקר ולא לפניה, וכך היה המצב כל השנים.  היות וראש העיר חנה על אדום לבן לפני השעה 7 בבוקר, אין בזה בעיה כי הנחייה היא לאכוף חניה רק מהשעה 7 בבוקר.

אגב, המצלמות ברחוב השומר אוכפות חניה על אדום לבן גם לפני השעה 7 בבוקר, אבל נא לא לבלבל את ראש העיר…

 

Inner 620/130

מומלץ עבורך

5 תגובות ל: "צפו בזייברט חונה על המדרכה באדום לבן – ההסבר השעה"

 1. זה גערער!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  עושה מה בא לו!!!!!!!!!!!!
  חצוףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

 2. מנוול אמיתי דיקטטור! צריך לעוף מהר ועכשיו מהעיר

 3. תגובת עיריית בני ברק יותר ממטופשת! דוחות חנייה בכחול לבן ללא תשלום אכן נאכפים רק בשעות שצריך לשלם כי עצם החנייה מותרת רק שצריך לשלם. חנייה באדום לבן אסורה בכל שעות היממה בשל חסימת כניסה ויציאה או בשל הפיכת המקום לשוח שדה ראייה מת, כמו ליד מעבר חצייה או פנייה לרחוב אחר. אז מה הקשר לשעה המוקדמת, יתכבד מר זייברט לכבד את החוקים שהוא יוצר לפחות כדוגמא אישית.

 4. אכן, כבר מזמן כל בני ברק היא שטיבל אחד גדול של גור. מה שטוב לגור יש, ומה שלא – אין!
  מישהוא יוכל להסביר אולי למה הרוטציה בין דגל לאגודה על ראשות העיר חייבת לכלול רק נציגים של גור? מה עם שאר החסידויות הענקיות שבעיר? גור בבני ברק קטנה ביחס לחסידויות גדולות אחרות!

 5. רשע מרושע הזייברט הזה

כתיבת תגובה