צפו בשידור חוזר • רעידת הנדל"ן: 'ביזנעס' עם מומחי 'הזירה' ו'קול חי'

אירוע ועידת הנדל"ן הגדול של 'הזירה' בשיתוף 'ביזנעס' ו'קול חי', שהיה אמור להתקיים בכפר המכביה נדחה ובמקומו שודר ביום חמישי פאנל עם המומחים שהגיעו לאולפן לענות לכם על כל השאלות הקריטיות בשל התפרצות הקורונה, הן לגבי המשכנתא, השקעות, ביטולי עסקה ועליית מחירי הדיור • צפו בשידור החוזר

קורונדל"ן - שידור חי פאנל מומחי הנדל"ן | תמונה: ביזנעס

פאנל המומחים של הזירה לייב, 'רעידת הנדל"ן', בנושא ענף הבניה, בצל משבר הקורונה, שהתקיים ביום חמישי בשיתוף ביזנעס ורדיו קול חי, במקום כנס ועידת הנדל"ן הגדולה, שתוכנן ליום זה בכפר המכביה ונדחה למועד חדש, נתן מגוון תשובות לשאלות מורכבות העומדות למתלבטים על הפרק.

האם על המדינה להמשיך להפעיל את הענף במלוא הקיטור, או שממילא המיתון הצפוי לאחר תום המשבר, לא יאפשר לאנשים לרכוש? האם נכון לרכוש עכשיו נכס, או שמא יש להמתין להתבהרות העניינים? גם לסוחרי הנדל"ן יש חששות, מה יקרה אם הלקוחות לא ישלימו תשלומיהם בזמן? מה עם כל התשלומים הדחויים שלהם הבנויים על תכנון עתידי? על שאלות אלו וכדומה, דנו המומחים בפאנל רעידת הנדל"ן.

ח"כ יעקב אשר התארח בפאנל, אמר: "כי להערכתו מיד בתום המשבר תהיה עליית מחירים קשה בענף". לדבריו, הממשלה חייבת לתכנן כבר עכשיו איך לסייע לאזרחים ביום שאחרי המשבר. "המדינה תיאלץ להכניס את ידה לכיס העמוק ויש לה כיס כזה".

"יש דברים שנעשים עכשיו ויש שייעשו אח"כ, אנחנו לא ננוח ולא נשקוט כדי לעזור ולסייע לאותם אלפים שמטה לחמם נשבר במשבר הנוכחי, בשבועות הקרובים נפעל בוועדת הכספים שתישאר בע"ה בראשות ח"כ גפני לפתרון המצוקות עבור כל שכבות האוכלוסייה".

עוד אמר ח"כ אשר: "חייבים לאחד כוחות של הממשלה וארגוני הרווחה והחסד ולעזור בפרט לאלפי משפחות בפריפריה החברתית במגזר הכללי והחרדי שעלולות לקרוס כלכלית בעקבות גל הפיטורין או מצוקת הכוללים, העזרה הראשונה חייבת להיות מיידית למשפחות הללו בחודש הקרוב ובתקופת החג שהיא הכי קריטית".

תגובה אחת ל: "צפו בשידור חוזר • רעידת הנדל"ן: 'ביזנעס' עם מומחי 'הזירה' ו'קול חי'"

  1. ממש מוצלח. יואל תותח!!!

כתיבת תגובה