צפירת הרגעה? כחלון מבטיח להמשיך עם מחיר למשתכן גם בממשלה הבאה

לדבריו, “במשרד השיכון, משרד האוצר ומטה דיור השקיעו אלפי אנשים מיליוני שעות ומיליארדי שקלים כדי שתוכנית מחיר למשתכן תצליח, לא נאפשר לטרפד אותה”

שר האוצר. צילום: הדס פרוש | פלאש 90

אווירת בחירות מרחפת בחלל הפוליטי, ובתוך כל הבלאגן הפוליטי חושש שר האוצר משה כחלון שהזוגות הצעירים יאבדו את האימון בתוכנית מחיר למשתכן, ומחירי הדירו יאמירו בבת אחת. כחלון רוצה להפיג את החששות ומפרסם הודעה בה הוא אמר: “בעקבות המשבר הפוליטי האחרון קיבלנו פניות ממאות הורים וזוגות צעירים שחוששים בנוגע להמשך תוכנית מחיר למשתכן”.

“בסוף החודש הזה יהיו כ-53 אלף זוגות שאוחזים בזכות לרכוש דירה במחיר הוגן באזור שבו בחרו. אני רוצה להרגיע אתכם: כל זמן שאנחנו בממשלה, בממשלה הזאת או בממשלה הבאה, לא נאפשר לטרפד את התוכנית הזאת שעבדנו עליה קשה מאוד”.

sorek-box

כחלון הוסיף, “במשרד השיכון, משרד האוצר ומטה דיור השקיעו אלפי אנשים מיליוני שעות ומיליארדי שקלים כדי שתוכנית מחיר למשתכן תצליח, לא נאפשר לטרפד אותה.

“אני פונה גם לאנשים שעדיין לא זכו, הזוגות הצעירים שממתינים: גם בממשלה הבאה נמשיך את התוכנית, כל זמן שמפלגת כולנו ואני חלק מהממשלה, נמשיך לטפל בזוגות הצעירים ולוודא שתוכלו לרכוש דירה במחיר הוגן ולא במחיר מופקע”.

האם זה ירגיע את בוחריו של שר האוצר? לפי הסקרים האחרונים מפלגת כולנו מאבדת גובה ומספר המנדטים שיעמדו לזכותה אחרי הבחירות הבאות ינועו סביב המספר 6. כך שגם ההבטחות של כחלון, לא ממש מובטחות.

apps-side
ono-inner

כתיבת תגובה