קאדילק מסכמת את 2017 עם גידול של 93% במכירותיה בישראל

שנת שיא למותג האמריקני בישראל: יבואנית קאדילאק מכרה יותר מ-500 כלי רכב מתוצרת החברה. זינוק של כ-30% גם במכירות JEEP.

קאדילק. צילום: יח"צ

נתוני סוף השנה האזרחית 2017 בשוק הרכב מראים כי מגמת העלייה של השנים האחרונות בשוק היוקרה נמשכת. פלח שוק זה תפס כ- 7% משוק הרכב כולו ורוב מותגי היוקרה הציגו עלייה גם השנה.

קאדילק, מותג היוקרה מבית GM מסכם את שנת 2017 בישראל עם 93% אחוזי צמיחה ושנת שיא למותג. נכון לסוף דצמבר 2017 נמסרו מעל 500 רכבי קאדילק בישראל, נתון המציג שנת שיא למותג המתחדש.

roga-250

ביבואנית, UMI, טוענים כי את העלייה בנתוני המכירות ניתן לייחס למספר סיבות. הראשונה היא התחדשות המותג וההשקעה המשמעותית של GM, שכללה מעבר של ההנהלה הראשית לסוהו בניו יורק ופיתוח של קו דגמים חדש לגמרי. גורם נוסף לעלייה במכירות הוא הקמת חטיבת היוקרה של קבוצת UMI בתחילת 2017, שכוללת את המותגים פרארי, מזראטי וקאדילק, בהנהלת אור קליין ויחד עם מעוז אלמגור ודני אטליאנו החטיבה הציבה סטנדרטים גבוהים של מתן ערך ללקוח היוקרה והביאה לשנות שיא של המותגים קאדילק ומזראטי. גם קליטתו המוצלחת של XT5 ב- 2017, תרמה למספרים הגבוהים. XT5 התמקם במקום השני בראש טבלת המסירות בסגמנט התחרותי של רכבי ‘קראוסובר יוקרתיים’, לצד המתחרות מגרמניה, יפן ושבדיה.

אור קליין מנהל חטיבת היוקרה בקבוצת UMI, אמר: “המותג קאדילק מסיים שנה מצוינת, אנחנו מזהים את שביעות רצונם של הלקוחות ואת חשיפת המותג לקהל לקוחות חדש ומגוון. אנו מצפים לגידול במכירות המותג בישראל גם בשנים הבאות עם הגדלת היצע הדגמים והגדלת הערך ללקוחות, כאשר המטרה היא להכפיל את כמות המסירות בישראל עד שנת 2020”.

ובתוך כך, גם אלפא רומיאו ו-JEEP רושמים עליה – כך טוענת היבואנית ‘סמל”ת’. “מאז רכישת מותג JEEP  ע”י קבוצת ‘סמל”ת’, המותג מציג עלייה במכירות ומסכם את שנת 2017 עם צמיחה במכירות. בכל שנת 2017  נמכרו 964 רכבי JEEP בישראל, זינוק של כ-30% במכירות בהשוואה לשנת 2016, בה נמכרו 744 רכבים בלבד. אלפא רומיאו מציג אף הוא בשנה האחרונה קפיצה חדה במכירות, עם מכירה של 718 רכבים- קפיצה של כ-40% במכירות בהשוואה לשנת 2016, בה נמכרו 510 רכבים בלבד. מדובר בנתוני שיא, וגאווה עבור קבוצת סמל”ת”, נמסר.

כאן, ב’ביזנעס’, אנחנו מחכים בכיליון עיניים – כבר יותר מידי זמן – לנסיעת מבחן על דגמי JEEP  ואלפא רומיאו.

side

כתיבת תגובה