קאדילק שברה את השיא של עצמה: עלייה של 92% במסירות

יבואנית קאדילק בישראל, UMI, שברה השבוע את שיא המכירות של המותג בישראל: יותר מ-450 מכוניות נמכרו בשמונת החודשים האחרונים. XT5 מוביל את טבלת המסירות של רכבי קראוסובר “יוקרתיים”

קאדילק XT5 | צילום: יצרן

השבוע שברה קאדילק את שיא המסירות של המותג בישראל. נתוני המכירות של מותג היוקרה האמריקאי בשנה האזרחית הנוכחית מציגים עלייה משמעותית במכירות המותג בישראל. שמונה חודשים אחרי תחילת השנה למניינם, נמסרו למעלה מ-450 רכבי קאדילק בישראל.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו ל’ביזנעס’ בפייסבוק

מדובר בשנת שיא למותג המתחדש והכפלת היקף המכירות ביחס לשנה שעברה. בהשוואה לתקופת הזמן המקבילה (ינואר- אוגוסט 2016) ישנה עלייה של כ–92%. את העלייה בנתונים ניתן לייחס לקרוסאובר XT5 שהתמקם בראש טבלת המסירות בסגמנט “קרוסאובר יוקרה” במחיר של יותר מ-250 אלף שקלים – תוך שהוא עוקף את המתחרות מגרמניה ויפן.

שוברת השיא היא מיה בן-אפרים קליין, דיאטנית מתל אביב, שהייתה הלקוחה ה-428 השנה של מותג קאדילק השנה. את הרכב, מדגם XT5, מסרו לה נציג GM בישראל לואי מריץ, מנהל חטיבת היוקרה אור קליין, ומנהל פעילות קאדילק ישראל מעוז אלמגור.

בתוך כך, עד לראש השנה תשע”ח – בעוד כשלושה שבועות – מציעה קאדילק חבילת אבזור ושלוש שנים של טיפולים ללא עלות עם התחייבות למסירת הרכב החדש עד לערב החג.

קבלו אותו: היורש לדגם הנמכר ביותר של קאדילק – כבר כאן

side
inner

כתיבת תגובה