קבלו אותה: ככה תיראה הסקודה החדשה שלכם

יותר אבזור וללא תוספת מחיר: סקודה מעדכנת ומשפרת את רמות הגימור בדגמיה המובילים • כל השינויים הצפויים

סקודה קארוק | צילום: יח"צ/יצרן

קבוצת ‘צ’מפיון מוטורס’, יבואנית מותג ŠKODA בישראל החלה בשיווק גרסאות משודרגות לדגמים הפופולאריים של המותג – אוקטביה, סופרב וקודיאק. רמות הגימור ברכבים אלה יתעדכנו ויציעו מגוון רחב יותר של אבזור כסטנדרט, כל זאת ללא שינוי במחירי הדגמים.

במסגרת העדכון, בדגמי סקודה אוקטביה, רמת הגימור הבסיסית, Ambition, תציע את כל מה שהיה ניתן לקבל עד כה ברמת הגימור Style: כוונון גובה ותמיכה לגב התחתון במושבים הקדמיים, , חלונות אחוריים כהים, מערכת מולטימדיה מתקדמת מדגם Bolero עם מסך בגודל 8″ ומערכת SmartLink הכוללת CarPlay by Apple, AndroidAuto by Google ו-MirrorLink, ובנוסף גם חיישני חנייה אחוריים מקוריים. בגרסאות בעלות מנוע 1.0 TSI יתווספו גם חישוקי סגסוגת מקוריים בגודל 16″. רמת הגימור Exclusive מקבלת בנוסף לאבזור הרב שהציעה עד כה גם פנסים קדמיים מסוגFull-LED וחיישני חנייה קדמיים מקוריים.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

בסקודה קודיאק, ה-SUV הגדול של סקודה שמציע שבעה מושבים, תוצע רמת הגימור Ambition עם תוספת של פנסים קדמיים מסוג Full-LEDומצלמה אחורית מקורית. לרמת הגימור Style מתווספים כעת גם גג שמש מקורי עם פתיחה חשמלית ומושב נוסע עם כוונון חשמלי. ברמת הגימור הבכירה Exclusive זוכה גם הנוסע שלצד הנהג במושב עם כוונון חשמלי.

בגרסת הפנאי שטח המשפחתית, סקודה קארוק, תוחלף רמת הגימור הבכירה, Exclusive, ברמת הגימור Premium אשר תציע מגוון מערכות בטיחות כמו מערכת Blind spot detect, Rear traffic alert, Traffic jam assist  ו-Emergency assist, לוח מחוונים דיגיטלי, גג שמש פנורמי עם פתיחה חשמלית, מושב נהג עם כוונון חשמלי וזיכרונות, ריפודי בד בשילוב עור בצבע שחור, פתיחה וסגירה חשמלית של תא המטען וחישוקי סגסוגת 18″.

870/135 ליינר ארטקל 2

מכונית המנהלים, סקודה סופרב, תציע כעת כבר ברמת הגימור הבסיסית, Ambition, מצלמה אחורית מקורית, מושב נהג עם כוונון חשמלי הכולל זיכרונות ותמיכה לגב התחתון ותא ייעודי לסמארטפון עם טעינה אלחוטית.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה