קו 3 בירושלים יעבור מ'אגד' לחברת ההיסעים 'אקסטרה'

הקו יופעל באמצעות אוטובוסים מפרקיים חדשים, שיאפשרו קליטה גדולה של ציבור נוסעים | למעט שינוי זהות מפעיל התחבורה הציבורית, תדירות הקו ומסלולו לא ישתנו | החברה החלה להפעיל את השירות בירושלים במהלך השנה האחרונה והיא פועלת בשכונות צפון העיר ובמגוון קווים המשרתים את הציבור החרדי והכללי

אוטובוסים של חברת אקסטרה | צילומסך מאתר החברה

פעימה נוספת באשכול צפון ירושלים. מ-2 ביוני (יום ו') יעבור קו 3 בירושלים מחברת אגד לחברת אקסטרה. הקו יופעל באמצעות אוטובוסים מפרקיים חדשים, שיאפשרו קליטה גדולה של ציבור נוסעים. למעט שינוי זהות מפעיל התחבורה הציבורית, תדירות הקו ומסלולו לא ישתנו.

העברת קו 3 להפעלת חברת אקסטרה הינה חלק ממהלך כולל של שיפור שירות התחבורה הציבורית בירושלים הכולל פתיחת קווים חדשים, תגבור תדירויות בקווים קיימים והארכת שעות פעילות בחלק מהקווים.

החלפת מפעיל הקו מתבצעת בהתאם למדיניות משרד התחבורה, הרשות הארצית לתחבורה ציבורית ותוכנית אב ירושלים, ובמסגרת התבססות אקסטרה תחבורה ציבורית באשכול צפון ירושלים. החברה החלה להפעיל את השירות בירושלים במהלך השנה האחרונה והיא פועלת בשכונות צפון העיר ובמגוון קווים המשרתים את הציבור החרדי והכללי. כיום, אקסטרה מפעילה את הקווים 61, 81, 85, 86 ,541, 25 ו-45, שעברו אליה מ'אגד'.

סגנית ראש הרשות הארצית לתחבורה ציבורית, נעה אבירם: "כניסתה של אקסטרה לשירות בקו 3 מאפשרת להמשיך ולשפר את השירות בירושלים ובפרט את החיבור החשוב כל כך של תושבי ירושלים לכותל המערבי. אוטובוסים חדשים, מפרקיים, מרווחים, יאפשרו שירות טוב ונוח לציבור".

מנכ"ל אקסטרה תחבורה ציבורית, שוקי פרי: "אנחנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם משרד התחבורה, תוכנית אב לתחבורה ירושלים והרשות הארצית לתחבורה ציבורית, כדי לספק לתושבי ירושלים שירות תחבורה ציבורית מתקדם". לדברי פרי, "בסופו של תהליך ההתבססות בירושלים צפויה אקסטרה להפעיל כ-430 אוטובוסים, בהם כ-180 אוטובוסים מפרקיים".

לפירוט המסלולים החדשים, נא עקבו אחרי הפרסומים בעיתונות המקומית ובערוצי התקשורת האחרים.

מוקד כל קו *8787, מוקד אקסטרה *6747 אתר אקסטרה: https://extrapt.co.il/

2 תגובות ל: "קו 3 בירושלים יעבור מ'אגד' לחברת ההיסעים 'אקסטרה'"

  1. טעות!!
    אין כמו אגד!!
    מסכנים התושבים שהולכים להתייבש בתחנות ההסעה עקב איחורים ואי עמידה בזמנים ושירות לקוי! הגיע הזמן שההגה יחזור לידיים של אגד!

  2. טוב מאוד לשבור לאגד את המונופול

כתיבת תגובה