קמינריו מציעה ללקוחותיה תכנית אחסון צופה פני עתיד

החברה הישראלית שמציעה אחסון בפלאש, מבטיחה ללקוחות אחסון בנפחים משתנים לאורך שנים, גם במידה וצרכי האחסון ישתנו ויגדלו מבלי לפגוע במידע שנשמר במערכי האחסון ומבלי להידרש לשדרוג מערכות יקר

דני גולן, מנכ"ל קמינריו. צילום: יח"צ

חברת קמינריו הישראלית, חברת אחסון בפלאש, הכריזה על תכנית K-Assured – תכנית חדשנית ומקיפה המציעה יכולות ללא תקדים של חיזוי, יציבות ועקביות, המהווים מרכיבים חשובים בתהליך קבלת החלטת קניית אחסון אצל לקוחות.

התכנית שהיא אגב סימן רשום, מסייעת למנוע את הדאגות המרכזיות אצל מי שקונה מערך אחסון בנוגע לעלות, ביצועים, זמינות וסקלאביליות, הכרוכות בניהול עסקים בעולם לפי-דרישה כיום ובעתיד. קמינריו הייתה הראשונה להציע התחייבות לנפחי אחסון, וכעת היא משיקה חמש תכניות התחייבות כחלק מתכנית

ono box

K-Assured. הצעה זו זמינה ללקוחות קיימים וחדשים ללא עלות נוספת.

“הצרכים של לקוחותינו הם דינאמיים ומשתנים במהירות, על מנת שיוכלו לעמוד בדרישות השוק”, אמר דני גולן, מייסד ומנכ”ל קמינריו. “כדי לעמוד בדרישות המשתנות, פיתחנו ארכיטקטורת all-flash אג’ילית עבור עולם ‘לפי-דרישה’, ותכנית K-Assured נועדה למנוע דאגות של לקוחות כאשר הם רוכשים את פתרון האחסון שלהם”.

האנליסט סטיב דופלסי אמר כי ברגע שישנם “נפחים, ביצועים וזמינות מובטחים, הם מבטלים את מרכיב ההימור ברכישת פלאש – ללא קשר ליישום אותו מריצים היום או מחר”. בנוסף, ציין דופלסי את העובדה שקמינריו שומרת על עלויות אחזקה עקביות ולא מכריחה את הלקוחות לבצע שדרוג מקיף בתמורה. “תכנית זו היא ניצחון מלא לרוכשים”, אמר דופלסי.

תכנית ה-K-Assured מחולקת לשני חלקים. החלק הראשון מציע התחייבויות כאשר לקוח רוכש את מערך האחסון  K2של קמיניריו. החלק השני מציע אסטרטגיה חסינה-לעתיד לרכישת אחסון, ומספקת התחייבויות לעמידה בדרישות של עסקים בצמיחה. מה שמבטיח שגם בעתיד, כאשר צרכי הלקוח יגדלו, הוא לא יידרש למצוא פיתרונות אחסון חדשים ולשלם את עלות המעבר.

 

רוגע160
inner

כתיבת תגובה