קמפיין מיוחד קורא להתאחד סביב ה'קידוש' בליל השבת הקרובה

שבת היא מלזעוק ורפואה קרובה לבוא: קמפיין מיוחד קורא להתאחד סביב עריכת ה'קידוש' בליל השבת הקרובה | "שמירת השבת היא כוח אינסופי להצלחה ושמירת עם ישראל", אומרים מארגני היוזמה שעלו בפרסום חוצות ובדיגיטל בקמפיין הקורא לעם ישראל להתאחד בקידוש ליל שבת | ומה אתם יכולים לעשות?

ישראל עושה קידוש. שלטי הקמפיין

מדינת ישראל נמצאת במלחמה קשה, ולצערנו, לא בחזית אחת בלבד.

ביום אחד בלבד נאלץ המוח האנושי לקלוט מספר בלתי נתפס של נרצחים והרוגים, שרק הלך ועלה. ככל שחולפות השעות ועוברים הימים, מימדי הטבח הזוועתי הולכים ומתבררים.

כל זאת, לצד למעלה ממאה וחמישים שבויים (לפי ההערכות) ועוד אלפי פצועים.

קמפיין מיוחד שעלה לאוויר בימים אלה ונמצא הן בדיגיטל והן בשלטי החוצות, מבקש לנצל את ההזדמנות לחיבור ואחדות של עם ישראל כבר בליל השבת הקרובה, בה יקראו בבתי הכנסת את פרשת בראשית – בה מתוארת השבת הראשונה בהיסטוריה, לאחר בריאת העולם – ובמסגרת הקמפיין, נקרא לכל יהודי באשר הוא, לעשות "קידוש" בשבת הקרובה.

"שמירת השבת היא כוח אינסופי להצלחה ושמירת עם ישראל", אומרים מארגני המיזם, "וללא ספק, כולנו זקוקים בשעה קשה זו, כאשר חיילינו נמצאים בחזית המערכה, לרחמי שמים מרובים. לכן, במטרה לאחד את עם ישראל סביב מעשה טוב המחבר בין קדושת השבת אלינו, פנימה, אנו פונים ללבבות של כל יהודי במדינת ישראל, וקוראים לו לעשות בשבת הראשונה של השנה, שבת בראשית, – קידוש".

לדברי העומדים מאחוריה, "היוזמה מגיעה דווקא בימים קשים ונוראים אלו, כאשר אנו סמוכים ובטוחים בבורא עולם שבזכות כוחה של שבת קודש – בורא עולם יצילנו מידם ויחיש במהרה את גאולתינו".

מכירים מישהו שאינו יודע לערוך את סדר הקידוש לבדו? חשבו על מי משכניכם ומכריכם שירצה להשתתף בארוחת ליל השבת הקרובה וגם לעשות קידוש – אולי לראשונה מזה זמן רב, או לראשונה בחייו.

ישראל עושה קידוש. שלטי הקמפיין

השבת, שבת בראשית, זו ההזדמנות שלכם, להיות שגרירים של בורא עולם, שברא את השבת כ"תכלית מעשה שמים וארץ". כל הבריאה תלויה בשבת – ועל כן, ננצל את השבת הקרובה כדי לאחד כמה שיותר יהודים סביב העדות שנאמרת בסדר הקידוש, על בריאת העולם בששה ימים, ע"י הקב"ה.

 

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה