קניתם משחה של ‘קולגייט’ או עט הלבנה? תבדקו אותה

עטים להלבנת שיניים ממותג ‘קולגייט’ המשווקים בצפון הארץ ללא רישיון משרד הבריאות עלולים להיות מסוכנים לבטיחות המשתמשים בהם • יממה קודם לכן נמצאו אריזות משחות שיניים של ‘קולגייט’ שיובאו ושווקו ללא רישיון

המשחות שנמצאו ללא רישיון | צילום: משרד הבריאות

משרד הבריאות מודיע כי נמצאו עטים להלבנת שיניים קולגייט מתוצרת ארה”ב, COLGATE MAX WHITE EXPERT WHITE,  מס’ אצווה 61120BCKNX, המשווקים בצפון הארץ.

עט ההלבנה משווק באריזה הכוללת גם מברשת שיניים של קולגייט.

250/200 סייד בר + קובייה

עט ההלבנה משווק ללא רישיון משרד הבריאות וללא כיתוב בעברית כנדרש על פי צו פיקוח על מצרכים ושירותים (תמרוקים), התשל”ג–1973.

משרד הבריאות מזהיר את הציבור שלא להשתמש במוצרים הללו שהרכבם ובטיחותם אינה ידועה, ולדווח במידה ונתקלו באריזות נוספות מסוג זה.

‘ביזנעס’ מציין כי רק יממה קודם לכן דווח כי נמצאו משחות שיניים קולגייט מתוצרת פולין, COLGATE MAX FRESH COOLING CRYSTALS TOOTHPASTE, מס’ אצווה 7007PL1115, המשווקות בצפון הארץ.

משחות השיניים משווקות ללא רישיון משרד הבריאות וללא כיתוב בעברית כנדרש על פי צו פיקוח על מצרכים ושירותים (תמרוקים), התשל”ג–1973.

משרד הבריאות מזהיר את הציבור שלא להשתמש במשחות שיניים אלו שהרכבן ובטיחותן אינה ידועה, ולדווח במידה ונתקלו באריזות נוספות מסוג זה.

יש לציין כי ישנן משחות שיניים מתוצרת קולגייט תחת פיקוח ורישיון משרד הבריאות, המסומנות בשפה העברית כחוק, שניתן למצוא אותן במאגר התמרוקים שבאתר משרד הבריאות. כך גם ישנה אריזה הכוללת עט להלבנה ומברשת שיניים מתוצרת קולגייט תחת פיקוח ורישיון משרד הבריאות, האריזה מסומנת בשפה העברית כחוק וניתן למצוא אותה באותו קישור.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה