קריית גת: עסקת ענק נוספת בין רייסדור לשופרסל

רייסדור רוכשת משופרסל קרקע בקריית גת לפרויקט התחדשות עירונית בשווי 50 מיליון שקלים | רייסדור תשקיע במצטבר כ-700 מיליון ש"ח, ותבנה 450 יחידות דיור וכ-1,500 מ"ר של שטחי מסחר | השטח המסחרי ישמש את שופרסל לסניף חדש 

פרויקט התחדשות רחוב הרימון בקריית גת |הדמיה: פישר אלחנני אדריכלים

חברת רייסדור מרחיבה את נכסיה ורוכשת מחברת שופרסל קרקע של כ-4.5 דונם ברחוב הרימון בקריית גת, בשווי של כ-50 מיליון ש"ח. 48 הדירות, הקיימות כיום ברחובות הרימון והעצמאות, ייהרסו ובמקומן ייבנו שני מתחמים יוקרתיים בהם סך הכל כ-450 יחידות דיור וכ-1,500 מ"ר שיוקדש למסחר באחזקת שופרסל.

את תכנון הבניינים מוביל משרד האדריכלים פישר אלחנני.

במסגרת הסכם הרכישה, תשלם חברת רייסדור לשופרסל 15 מיליון ש"ח ותבנה עבורה סניף חדש הנפרס על פני כ-1,500 מ"ר. בנוסף, על הקרקע יוקם בניין עם עירוב שימושים, כחלק מפרויקט התחדשות עירונית נרחב בעיר, בהשקעה כוללת של כ-700 מיליון ש"ח, הנפרס על שטח של כ-10 דונם וכולל כ-450 יחידות דיור.

עסקה זו מצטרפת לעסקה נוספת, שנחתמה בין רייסדור לשופרסל בנובמבר 2022, בה רכשה חברת רייסדור מחברת שופרסל קרקע בנהריה בשווי של כ-70 מיליון ש"ח, עם תכנון להקמת בניין בו 360 יח"ד, בהשקעה של כ-600 מיליון ש"ח.

יקי רייסנר, מנכ"ל רייסדור | צילום: גיא שנקרמן

יקי רייסנר, מנכ"ל רייסדור: "אנו נרגשים על חתימת הסכם רכישת הקרקע משופרסל בלב המתפתח של העיר קריית גת. עסקה זו מצטרפת לעסקה נוספת שהתבצעה בין החברות לאחרונה בעיר נהריה ומאפשרת לנו לעסוק בהתחדשות עירונית ובפיתוח איכותי של שכונות מגורים. נמשיך להוביל את פיתוח הערים בכל ארץ ולהנגיש לציבור הישראלי חווית מגורים יוקרתית, מבנים מעוצבים ושטחי מסחר חדשניים".

כתיבת תגובה