במשך שעה וחצי: HOT מובייל קרסה ורבבות נותקו מהרשת

הרשת הסלולרית של ענקית הסלולר הוט מובייל קרסה לפנה”צ במשך כשעה וחצי ולקוחותיה התקשו להתחבר לרשת הסלולר והאינטרנט • עדכון (13:00): מהחברה נמסר כי “הרשת יציבה, כמעט כל הלקוחות חזרו לשירות תקין”

מוקד שירות של HOT מובייל

חודש לאחר שהותירה חברת פלאפון רבבות ממנוייה מנותקי-רשת למשך שעות ארוכות, הגיע תורה של המתחרה HOT מובייל לקרוס.

סמוך לשעה 11 החלו רבים מלקוחות הסלולר של ספקית הסלולר והאינטרנט HOT מובייל לחוות קשיים בהתחברות לרשת הסלולר והאינטרנט. בעוד החברה חולקת עם פרטנר את תשתיות הסלולר שלה, לקוחות פרטנר לא חוו את הקריסה. ב- HOT מובייל לא ברחו מהתקלה ואף דיווחו עליה לתקשורת, תוך שהצהירו כי “אנו פועלים לפתרון מהיר של הבעיה, נמשיך ונעדכן”.

250/200 סייד בר + קובייה

לאחר כשעה וחצי הודיעה החברה כי נפתרה התקלה וכי הרשת חזרה ליציבות וכמעט כלל הלקוחות חזרו לשירות תקין. “אנו מתנצלים בפני הלקוחות על אי הנוחות הזמנית. הצוותים הטכניים שלנו ימשיכו לעקוב אחר ביצועי הרשת”, הוסיפו בחברה.

במידה ואתם עדיין סובלים מהתקלה, נסו לאתחל (כיבוי והפעלה מחדש) את המכשיר שלכם – סיכוי גדול שהרשת תשוב לפעול במכשירכם. מספר מנויי HOT מובייל מוערך בכ- 1.5 מיליון לקוחות.

בשבוע שעבר פורסם כי רשות המסים פתחה בחקירה נגד HOT מובייל, שעל פי החשד ביצעה עבירות מס בהיקף של מיליוני שקלים והגישה בשיתוף עם חברת אקטיב מכירות דו”חות כוזבים על מכירות פטורות ממע”מ בהיקף של עשרות מיליוני שקלים על מכירת מכשירי טלפון ניידים באילת, כביכול לתושבי אילת ואחרים. למרות, שלקוחותיה האמיתיים  התגוררו בצפון ובמרכז הארץ. כאמור, מדובר בחשדות בלבד והן נבדקות בימים אלה על ידי רשות המסים.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה