קרן מינהל רוכשת 15% מהבעלות על ג'מבו סטוק

רועי ונונו, מייסד ומנכ"ל ג'מבו סטוק מוכר כ-15% ממניות הקבוצה לפי שווי של 125 מיליון ₪ | קרן מינהל, קרן השתלמות לפקידים עובדי המינהל והשירותים, תרכוש את מניות הקבוצה כאשר התשלום יתבצע בשתי פעימות: החצי הראשון של העסקה יתבצע באופן מידי ואילו החצי השני של העסקה יתבצע בחודש יוני הקרוב בהתאם ליעדים שסוכמו בין הצדדים | החברה צופה כי עד לשנת 2023 הרשת תמנה כ-25 סניפים

רועי ונונו בעלים ומנכ"ל ג'מבו סטוק | צילום: איגור אוסדצ'י

רועי ונונו מייסד ומנכ"ל קבוצת ג'מבו סטוק, הודיע אתמול כי חתם על הסכם למכירת כ-15% ממניות הקבוצה (רועי ונונו מחזיק כיום ב-100% ממניות החברה), לרוכשת קרן מינהל, קרן השתלמות לפקידים עובדי המינהל והשירותים.

רועי ונונו יישאר בעל השליטה בקבוצה עם 85% בבעלותו. מכירות המניות נאמד לפי שווי חברה של כ-125 מיליון ₪.

250/200 סייד בר + קובייה

התשלום יבוצע בשתי פעימות: תשלום מידי של כ-7.5% מניות ובסוף חודש יוני לאחר עמידה ביעד של כמות פתיחת סניפים מצד קבוצת ג'מבו סטוק ויעד אחוזי רווחיות, תושלם העסקה במלואה. יש לציין כי לפי דוחות פנימיים רשת ג'מבו סטוק עומדת כבר עכשיו ביעדים שהוצבו להשלמת העסקה.

קבוצת ג'מבו סטוק מונה כיום 16 סניפים ברחבי הארץ ובנוסף סניף אונליין עם מערך משלוחים לכל הארץ, כאשר בימים אלה מצטרפים עוד שלושה סניפים חדשים בירושלים, באילת ובפתח תקוה.

החברה מתעדת שעד לשנת 2023 הרשת תמנה כ-25 סניפים.

קבוצת ג'מבו סטוק מגלגלת מעל לכ-100 מיליון ₪ מחזור שנתי. הרווח הגולמי של הרשת מהווה כ-50%. ה-EBITDA  עומד על כ-12%.

רועי ונונו אמר, כי "מכירת המניות של קבוצת ג'מבו סטוק מהווה צעד משמעותי לקראת המוסדיים ושוק ההון אליו אנו מכוונים. הקבוצה בוחנת בכל רגע נתון שיתופי פעולה ומנועי צמיחה חדשים. הקבוצה הגדילה לאחרונה את המרלו"ג ושידרגה את מערך משלוחי הרשת ללקוחותיה, כאשר הצבנו לעצמנו יעד לפתוח עד לשנת 2023 עוד תשעה סניפים חדשים, בנוסף ל-16 הקיימים".

קבוצת ג'מבו סטוק יוצגה בעסקה על ידי עוה"ד שבתאי מיכאלי, זיו פרייז ומור שרייבר ממשרד ליפא מאיר, וקרן מינהל יוצגה על ידי עוה"ד גלעד בכר וטל קורצ'ק.

870/135 ליינר ארטקל

 

ג'מבו סטוק הוקמה בשנת 2015, והסניף הראשון של החברה נפתח ברחובות בשנת 2016. ב-2021 הקימה ג'מבו סטוק רשת בת בשם ג'מבו סטריט. הסניף הראשון של רשת הבת העירונית נפתח בדיזנגוף סנטר ביוני 2021. חנות האונליין של המותג הושקה ב-2019.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה