ראש העיר שהמריא אל על | הכותרות שהכי אהבתם החודש

כמידי חודש, מגיש 'ביזנעס' סיכום מרתק עם עשרת הכתבות המדוברות בחודש שחלף • בזמן שכתבנו סיקר את חצי האי סיני, זכו יזמים חרדים במכרז, משבר אל על פרץ ורון קובי הפך לפופולרי במיוחד • אלה הסיפורים שגולשי 'ביזנעס' הכי אהבו החודש

עם החודש, בא הניתוח | מקור: Max Pixel

אם אתם קוראים את הכתבה הזאת, כנראה שאין צורך לספר לכם את מה שגולשי 'ביזנעס' הבינו זה מכבר. אך בשביל הפרוטוקול נכתוב את מה שידוע לכל. בזמן שבכלי תקשורת רבים אחרים מעדיפים לשים דגש על הצהוב שמביא טראפיק לאין שיעור, המוטו של 'ביזנעס' הוא תוכן איכותי ומעמיק. לכן, אין זה מפתיע שדווקא מגזין ביזנעסופ"ש שהכין מנדי ריזל אי-שם בחצי האי סיני, היא הכותרת הנצפית ביותר החודש כאן באתר, לפני כל ידיעה חדשותית אחרת.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

box

הבחירות לרשויות המקומיות מאחורינו ועם הגיע זמן חתימת ההסכמים הקואליציונים, הכותרות במקומונים השונים רבות. אך יש מי ששמו הרתיע לא מעט מיזמי הנדל"ן. הלא הוא, ראש עיריית טבריה הנבחר רון קובי. בפרויקט מיוחד ניסה חיליק ברקוביץ לגלות כיצד הפך רון קובי לראש העיר המרתיע ביותר ורבבות הקוראים שנהרו לקרוא את הכתבה הביאו לדירוגו במקום השני החודש.

במקום השלישי ניצב, איך לא, משבר אל על שהעסיק רבות את המגזר החרדי. בטור מרתק הסביר עורך 'ביזנעס' פישל רוזנפלד את המניע למשבר שפקד את חברת התעופה הישראלית, למרות שפעלה באותה מדיניות כמו בעבר. למקרה שפספסתם את הכתבה, הסיבה לכך היא שאל על גילתה את הדיגיטל החרדי – והשיבה מלחמה.

הצ'יינג'ים התבשרו החודש על חוק חדש שיחייב אותם לדווח לרשות המסים על כל עסקה מעל 50 אלף שקלים, ובהלבנת הון, כמו תמיד, הכותרת מעניינת (כמעט) את כולם, וכך הגיעה כתבתו של שי קליין פרטתם שיק? המרתם מט"ח? רשות המסים בעקבותיכם למקום הרביעי בדירוג הכתבות הנצפות ביותר החודש ב'ביזנעס'.

מנדי ריזל בוחן את מרצדס GLC | צילום יוסף פודורובסקי

עזבו את כל הכאילו ג'יפונים וכאילו יוקרה של הקוריאניות, היפניות, הצרפתיות והאמריקניות. בשורה התחתונה, מרצדס יש רק אחת. לא דומה, לא כמעט. זו גם הסיבה לכך שמנדי ריזל ממש לא הופתע כשהתבשר שמבחן הרכב שלו למרצדס GLC מדורג חמישית החודש.

מעתה אל תאמרו "שש שלוש", אלא "שש שש". סימי ספולטר חשף לגולשי 'ביזנעס' את 6 האתרים המגניבים שאתם חייבים להכיר ואלפי הקוראים הביאו לכך שהכתבה דורגה במקום השישי בדירוג הכתבות הנצפות ביותר החודש. אם יבחר לכתוב בעתיד על אתר אחד תבינו שהסיבה לכך היא רצונו לכבוש את המקום הראשון בדירוג :).

את זה אתם בטח כבר יודעים, אבל בשביל הפרוטוקול נזכיר לכם שיהודה אדלר עורך מדי שבוע פודקאסט "על כוס קפה". ההסכתים שצוברים תאוצה זוכים החודש לראשונה לקבל משמעות גם בדירוג החודשי והפודקאסט עם הפסיכולוג הכלכלי אלכס שילמן מדורג שביעית החודש.

שני יזמי הנדל"ן החרדים, יחיאל לופיאנסקי ויחיאל דוד פוטש כבר יודעים שהם אלה שזכו במכרז רמ"י (רשות מקרקעי ישראל) לחכירת שטחי מסחר בצור הדסה הסמוך לירושלים. כעת הגיע הזמן לגלות להם שהדיווח בנושא, 25.1 מיליון שקל: היזמים החרדים זכו במכרז המדינה, זכה להיכנס גם לדירוג החודשי – שמינית ברשימה.

את המקום התשיעי תפס כביש 6 החדש, שאגרת הנסיעה בו כפולה ויקרה בהרבה מזה שבמרכז. לאה אפרתי שדיווחה על הזעם בפריפריה כלל לא הופתעה מכמות החשיפה של הכתבה. שכן בסוף בסוף, הכיס של הגולשים הוא לפני כל ידיעה חדשותית אחרת.

ואיך אפשר לפספס את עסקיו של המיליארדר החרדי שנסחפו החודש למערבולת החשדות הפליליים? אם כן, לא מפתיע שאת הדירוג החודש חותמת פרשיית הברחת היהלומים מהמפעל של לב לבייב.

inner

בשולי הסקירה החודשית, זה הזמן לסכם שורה של חידושים באתר:

• מערכת 'ביזנעס' בניו-מדיה מתרחבת ומעתה ניתן להתעדכן גם בקבוצת הוואטסאפ הרשמית של האתר. זה הזמן לגלות לכם שחטיבת הדיגיטל של 'ביזנעס' תשיק בקרוב פלטפורמות נוספות לעדכונים השוטפים.

• גלגלו לראש העמוד וגלו כי תפריט האתר השתנה לאחרונה, ובקרוב יחל 'ביזנעס' לסקר תחומים נוספים וירחיב את הכיסוי התקשורתי בתחומים הקיימים.

• על מנת לחסוך מכם את הורדת אפליקציית 'ביזנעס' למכשירכם, השקנו השבוע שירות התראות (פושים) חדש. כך שאם ברצונכם להתעדכן ברגע העלאת כתבה לאתר ולהיות מעודכנים לפני כולם, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הפעמון האדום שמלווה את הכתבות בצד ימין למטה – ולהירשם.

מדור הדעות מתרחב אף הוא, עם שורה של כותבים חדשים. אם אתם מקצוענים בתחומכם ויש לכם מה למכור לגולשי 'ביזנעס', דברו איתנו.

side
inner

כתיבת תגובה