רוצים לקדם את העסק ? סרטי תדמית יעשו את רוב העבודה

סרטי תדמית: צילום PIxabay

כל בעל עסק מעוניין לקדם את העסק הפרטי שלו בדרך הטובה ביותר, במטרה להביא כמה שיותר לקוחות ולמנף יעדים עתידיים שיעזרו לפיתוח החברה. אחד הנושאים החשובים ביותר בקידומו של כל עסק הוא עניין השיווק. בעלי עסקים דואגים לשווק את העסק שלהם בדרכים שונות כמו יצירת אתר אינטרנט וקידומו דרך גוגל, הצבת שלטים בפתח הבניין וכדומה. אם יש דרך מקורית לקידום העסק הלוא היא צילום סרטי תדמית.

אז מדוע העסק זקוק לסרטי תדמית

box

סרטי תדמית טובים המופקים במחברה מקצועית כמו Blue Monkeys יכולים לתרום רבות לעסק. אלה כמה יתרונות משמעותיים שכדאי להכיר:

  • כלי מוביל לשיווק – סרטי תדמית הם מביל הכלים העיקריים והשימושיים ביותר שנועדו לצורכי קידום ולא בכדי. אחרי הכול, מי מאתנו אינו אוהב לצפות בסרטונים על גורי חתלתולים חמודים שאוהבים להשתובב להם בנחת? כל מי שמחליט להפיק סרטון תדמית לעסק שלא יכול להגדיל את מספר הכניסות לאתר באופן משמעותי, וכך להביא גם יותר לקוחות.
  • אפשר להעביר מסר בדרך יצירתית – בניגוד לתוכן הכתוב המוגבל במידה מסוימת, את התוכן המצולם ניתן לקחת לכיוונים רבים, וכך ליצור עלילה שנועדה ליצור מסר חזק.
  • אפשר להפוך סרטון תדמית לסרטון ויראלי – אם מפיקים את הסרטון כראוי ומעבירים מסר חזק, ניתן לגרום לגולשים רבים לשתף אותו ברשתות חברתיות ובכך להביא לחשיפה מרבית.
  • מדבר אל הרגש – אנשים אוהבים לראות סרטים ולהתחבר אל הדמויות המופיעות בו, כדי לשמוח בשמחתן או לכאוב אתן כאשר הן עוברות חוויה בלתי נעימה. הסרט הוויזואלי מצליח לחדור אל הרגש של האדם ואל נפשו. סרט תדמיתי המופק כראוי יוצר הזדהות עם הצופים ומעורר בהם דחף ליצור קשר עם העסק.
  • עובד לטווח הארוך – יצירת סרט תדמיתי דורשת השקעה לא מעטה, ללא ספק. אך השקעה זו משתלמת לטווח הארוך, שכן בסרטון תדמיתי טוב יכול לשמש לא רק באתר או ברשת החברתית, אלא גם בכנסים, הרצאות ופרזנטציות.

ויש גם מוצרי קידום

כאמור, סרט תדמית הוא כלי עוצמתי לקידום העסק, אך קיימים גם אמצעים נוספים אשר יכולים לסייע. חברת פורטמן איל, למשל מציעה מגוון רחב של מוצרי פרסום שניתן לתת במתנה לכל לקוח חדש שמצטרף או שותף שעמו חותמים על חוזה. מבין המוצרים ניתן להזכיר צמיד דיסק און קי העשוי מעור, כובע מצחייה הכולל אוזניות בלוטוס, נרתיק לטלפון העמיד בפני מים, מעמד מעץ הכולל מקום ל-4 תמונות משפחתיות ופוף אוויר מתנפח.

side
Technion – inner

תגובה אחת ל: "רוצים לקדם את העסק ? סרטי תדמית יעשו את רוב העבודה"

  1. מדהים!

כתיבת תגובה