'ריקול' לקרניבל של קיה: פנו שעה לקפיצה למוסך

יש לכם חצי שנה להיענות לריקול הזה, אחרת משרד הרישוי לא יחדש לכם את הרישיון • קיה מדווחת על תקלה בנורית החיווי של כרית האוויר • פחות מ-1400 רכבים קיבלו את 'קריאה החוזרת' לתיקון

קיה קרניבל 2019 | אילוסטרציה בלבד

יבואנית קיה, 'טלקאר', הודיעה לבעלי רכב מתוצר קיה קרניבל שיוצאה בין 07.2014 ל-07.2017 להגיע למוסכים בגלל בעיה שעלולה להיווצר בנורית החיווי של כרית האוויר. מדובר בסך הכול על 1396 כלי רכב בישראל שבעליהם נקראים לפתור את התקלה.

יצרנית הרכב חברת KIA הודיעה למפיציה כי במקרים מסוימים יתכן ונורית חיווי כרית האוויר עשויה לדלוק בלוח המחוונים ולכן נדרש לבדוק את תפס חיישן המשקל במושב הנוסע הקדמי ובמידת הצורך להחליף את כרית המושב.

Box

לבעל הרכב המושפע תשלח הודעה בכתב בימים הקרובים. לקוח שירצה לבדוק אם מכוניתו נכללת בקריאת השירות, יכול להתקשר למוקד שרות לקוחות של היבואן שיחת חינם בטלפון מספר 1-800-377-775 או לבדוק באתר האינטרנט https://kia-israel.co.il/recall.

את ה"קריאה החוזרת" ניתן יהיה לבצע רק במוסכי השרות של החברה. רשימת המוסכים מפורסמת באתר האינטרנט של החברה www.kia-israel.co.il תיקון הקריאה החוזרת יתבצע ללא תשלום. מומלץ לתאם את מועד התיקון מראש עם המוסך.

משך התיקון עומד על כשעה.

על פי תקנה 306 (א) לתקנות התעבורה, בעל רכב שלא יבצע בפועל את ה"קריאה חוזרת" תוך 6 חודשים, משרד התחבורה לא יחדש את רישיון הרכב ולא תתאפשר העברת בעלות.

Side
Inner

כתיבת תגובה