רכב המנהלים חוזר לארץ בגרסה מחודשת

אחרי שמכר יותר מ-30 מיליון כלי רכב מסוגו, הפולקסווגן פאסאט חוזר לישראל עם מתיחת פנים ותוספות מתקדמות • צ’מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן בישראל, החלה בשיווק הגרסה המחודשת של פאסאט • והמחיר? כ-185,000 ש”ח אחרי אגרת רישוי

פולקסווגן פאסאט החדשה. משווקת בישראל החל ממרץ 2020 | צילום: יצרן

חברת ‘צ’מפיון מוטורס’, יבואנית פולקסווגן (ואאודי, סיאט וסקודה) בישראל, החלה בשיווק הגרסה המחודשת של פאסאט – רכב המנהלים של ענקית הרכב הגרמנית. הדגם חגג לא מזמן מכירות של יותר מ-30 מיליון רכבים ברחבי העולם, שהופכות אותו לרכב ה-Midsize הנמכר ביותר אי פעם.

הפאסאט מגיע עם מתיחת הפנים עם כמה מנועים ולראשונה גם תוספת של מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות כסטנדרט ואבזור עשיר יותר בהשוואה לדגם היוצא. פאסאט היא הראשונה בדגמי פולקסווגן שתציע את שלושת רמות הגימור החדשות: Buisness, Buisness Plus ו-Elegance. המחיר – החל מ- 182,900 ₪, בתוספת אגרת רישוי שנתית בסך 2412 ₪.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

הפאסאט המחודשת מתהדרת במנועים חדשים, מנוע בנפח 1.5 ליטר TSI בהספק 150 כ”ס ומנוע בנפח 2.0 ליטר TSI בהספק 190 כ”ס. שני המנועים יחליפו את מנועי ה- 1.4 וה- 1.8 של הפאסאט היוצאת (בהתאמה). 

המנוע בנפח 1.5 ליטר TSI, משודך לתיבת שבעה הילוכים DSG ומציע הספק שיא של 150 כ”ס המושגים בטווחים בין 5,000 – 6,000 סל”ד ומומנט מירבי של 25.5 קג”מ ב- 1,500 – 3,500 סל”ד. צריכת הדלק במנוע זה עומדת על 5.3 ק”מ לליטר בנסיעה משולבת, לטענת היצרנית. הגרסה הבכירה תציע מנוע בנפח 2.0 ליטר TSI, עם הספק שיא של 190 כ”ס המושגים ב- 4,200 – 6,000 סל”ד ומומנט מירבי של 32.6 קג”מ ב- 1,500 – 4,100 סל”ד. גם גרסה משודכת לתיבת שבעה הילוכים DSG, בעוד צריכת הדלק במנוע זה עומדת על 6.3 ק”מ לליטר בנסיעה משולבת, לטענת היצרנית.

הפאסאט ברמת הגימור Buisness זוכה לאבזור מתקדם, הכולל בין השאר תאורה בטכנולוגיית LED מלאה – לפנסים הקדמיים והאחוריים וכן לפנסי הערפל ותאורת פניה, מערכת מולטימדיה Touch עם מסך 8 אינטש בעלת 8 רמקולים, מערכת ‘קלימטרוניק’ לבקרת אקלים מפוצלת ל-3 אזורים, מערכת מצלמות 360 Area View, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מראות צד מתכווננות ומתקפלות חשמלית, מראה מרכזית כהה, תאורת חניה אוטומטית Come Home Leaving Home וחישוקי סגסוגת 17 אינטש, מערכת App Connect לחיבור לטלפון הנייד (באמצעות Car Play של Apple או Android Auto של גוגל) מערכת שליטה מההגה על השמע, מחשב הדרך והעברת הילוכים Keyless לכניסה והנעה ללא מפתח, טעינה אלחוטית לטלפון הנייד, גלגל הגה מצופה עור, ריפודי בד ומושבי Comfort קדמיים מתכווננים חשמלית. 

Inner article

רמת הגימור Buisness Plus תכלול בנוסף לאמור, גם גג פנורמי, מושבים עם ריפוד עור מתכווננים חשמלית עם פונקציית חימום, מושב נהג עם פונקציית מסאז’ וזיכרונות, בעוד רמת גימור Elegance תוסיף גם לוח מחוונים דיגיטלי Active into display, מושבי Sport Comfort קדמיים עם פונקציית אוורור וריפודי עור פרמיום  וחישוקי סגסוגת 18″.

הפאסאט זוכה לאבזור בטיחותי מתקדם כסטנדרט, עם מערכת בקרת שיוט אדפטיבית ACC, בלימה אוטומטית במצבי חירום AEBS, מערכת ניטור מרחק לפנים Front Assist, בקרת סטיה אקטיבית מנתיב Lane Assist, זיהוי כלי רכב בשטח מת Side Assist, מערכת התראת עייפות ו-9 כריות אוויר.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה