רכש ירושלמי: מלון ‘שני’ יחבור לרשת רימונים של עמית פורת

לאחר שרכש את המותג והקניין הרוחני של רשת מלונות רימונים, פותח איש העסקים עמית פורת – בעליה של רשת מלונות אוליב – מלון בירושלים תחת מותג מלונות רימונים • מלון ‘שני’ שיוסב לרשת, ישופץ בהשקעה של כ-11 מיליון שקלים, בניית 2 קומות נוספות והרחבתו • כמנכ”ל יכהן אחיקם רמות, המוכר היטב לציבור החרדי • במקביל, הועדה המחוזית אישרה תכנית עירוב שימושים בפסגת זאב

עמית פורת | צילום: סטודיו A

רק לפני כחצי שנה רכשה פורת ניהול מלונות בע”מ בבעלותו של עמית פורת המחזיקה בין היתר ברשת מלונות אוליב, את המותג והקניין הרוחני של רשת מלונות רימונים ובספטמבר הכריזה על פתיחת מלון מדיסון נהריה תחת המותג מלונות רימונים. השבוע הוכרז, כי המלון השני של רשת מלונות רימונים בישראל יהיה מלון ‘שני’ הוותיק בירושלים הנמצא במיקום אטרקטיבי במרכזה של העיר, בין רחוב שמאי להלל, וישנה את שמו ל’רימונים סיטי סנטר ירושלים’.

מלון ‘שני’ כולל כיום 50 חדרים הפרושים על פני 4 קומות ובמסגרת המעבר למותג רשת מלונות רימונים, משקיעה פורת ניהול מלונות כ-11 מיליון ₪ בתהליך שיפוץ משמעותי הכולל בניית 2 קומות נוספות ובהן 50 חדרים, שיפוץ ובניית אולמות כנסים ושיפוץ החדרים הקיימים, תהליך הצפוי להסתיים באמצע חודש מרץ. כמנכ”ל מלון רימונים סיטי סנטר ירושלים החדש התמנה השבוע אחיקם רמות (60), לאחר שניהל בעבר במשך עשרות שנים מספר מלונות וכפרי נופש ביניהם מלון חוף דקלים בגוש קטיף, המלון בקיבוץ חפץ חיים ומלון ‘כינר-גליל’ על שפת הכנרת.

מלון רימונים סיטי סנטר בירושלים מצטרף למלון מדיסון נהריה שיפעל אף הוא תחת מותג רשת מלונות רימונים. מלון מדיסון נרכש בעסקה המוערכת בכ-17 מיליון ₪, כולל 90 חדרים הפרושים על פני 7 קומות בצמוד לחוף הים בנהריה ונסגר השבוע לשיפוץ בהיקף של כ-3 מיליון ₪ שיימשך עד תחילת אפריל ובמסגרתו ייבנו במלון ספא ואולמות כנסים, יחודש הגג, ישופצו החדרים והלובי ועוד.

לדברי עמית פורת, שתי רשתות המלונות בבעלותו יפעלו בסינרגיה, “המותג רשת מלונות רימונים הוא אחד ממותגי המלונאות הוותיקים והמוכרים בישראל ואנו גאים להמשיך את המורשת הציונית של מותג ישראלי כה וותיק ו’ליצוק תוכן’ לתוך הרשת. ברבעון השני של 2020 תמנה הרשת כ-400 חדרים ועד סוף 2021 התכנון הוא 1,000 חדרים בפריסה ארצית רחבה. כחלק מהתוכנית האסטרטגית שגיבשנו, מלונות גדולים ובהם מעל 100 חדרים ינוהלו במסגרת רשת מלונות רימונים ומלונות בוטיק וכפרי נופש ינוהלו על ידי “האחות” – רשת מלונות אוליב, כאשר בכוונתנו להוסיף מלונות חדשים גם לרשת אוליב כבר בשנה הקרובה”.

בנוסף על פתיחת המלונות החדשים, תחדש פורת ניהול מלונות בתקופה הקרובה גם את ‘מועדון הרימון’– מועדון הלקוחות הוותיק של רשת מלונות רימונים בו הושקעו בעבר מיליוני שקלים, שיחובר למועדון הלקוחות של רשת מלונות אוליב וייפתח מחדש עם הטבות מיוחדות במלונות הרשתות ובאתרי תיירות נוספים, הנחות ומתנות ללקוחות הקיימים והחדשים.

870/135 ליינר ארטקל

עירוב שימושים בפסגת זאב

הוועדה המחוזית בירושלים אישרה תוכנית עירוב שימושים בשכונת פסגת זאב סמוך לציר הרכבת הקלה. במסגרת התכנית יוקמו 4 מגדלי מגורים בני 18 קומות כל אחד ובסך הכל 286 יחידות דיור עם קומת מסחר מן המסד בגובה של כ-7 מטר ובשטח של כ-2,500 מ”ר. קומת המסחר שתבנה תכיל מסעדות, סופרמרקטים וכו’.

פרויקט עירוב שימושים של צרפתי שמעון בפסגת זאב | הדמיה: DIVISION

באותו שטח קרקע, לצד בנייני המגורים, ייבנה בניין בן 12 קומות למטרות של תעסוקה, משרדים, מרפאות וחדרי תרופות בהיקף של כ-7,000 מ”ר. בנוסף, שטחים למוסדות ציבור כדוגמת מתנ”ס ומרכז לגיל ה- 3 ועוד. שטח התוכנית הכולל הינו בהיקף של כ-7 דונם וממוקם בין הרחובות משה דיין ושמחה הולצברג, והיא כוללת חניון תת קרקעי אשר ישרת את הפרויקט כולו.

התוכנית עברה את כל ההתנגדויות ואושרה גם בוועדה המחוזית. לאור זאת, היתר חפירה ודיפון צפוי להתקבל בקרוב והחניון יבוצע כמקשה אחת. בסיום עבודות ביצוע אלו צפוי להתקבל היתר בנייה כולל לפרויקט.

מדובר בפרויקט שני של החברה בשכונת פסגת זאב בירושלים.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה