רמי לוי ושופרסל מודיעות: "אין מחסור במזון, הבהלה מיותרת"

שר הכלכלה והתעשייה, נשיא התאחדות התעשיינים, קבוצת שופרסל ורמי לוי בהודעה משותפת בה הכריזו: "התעשייה פועלת. המחסנים מלאים. אין מחסור במזון. אנו פועלים למצוא פתרונות למחסור בעובדים" | בתוך כך, גם היבוא לישראל נמשך כרגיל

המרלו"ג של רמי לוי

 על רקע העלייה החדה בקניות בסופרים ביממה האחרונה של תושבי ישראל, שוחחו הבוקר (ד') שר הכלכלה והתעשייה, ניר ברקת, נשיא התאחדות התעשיינים, ד"ר רון תומר, קבוצת 'שופרסל' ו'רמי לוי שיווק השקמה', והחליטו לצאת בהודעה משותפת לציבור בקריאה להימנע מאגירה וקנייה מוגברת ובכך למנוע מחסור. לדבריהם ישנו מספיק מזון לכלל תושבי ישראל, המחסנים מלאים, הייצור הישראלי במפעלים נמשך וכך גם היבוא לישראל.

כמו כן, משרד הכלכלה והתעשייה והתאחדות התעשיינים מקיימים הערכות מצב שוטפות לאורך כל היום ומעניקים מענה לבעיות נקודתיות במטרה להמשך אספקה לכלל אזרחי ישראל, לחיילי צה"ל ולמגוון המוסדות והעסקים הפועלים באופן רציף בכל חלקי הארץ.

החתומים על ההודעה ציינו כי הבעיה המרכזית כעת היא מחסור בכח אדם אולם משרד הכלכלה והתאחדות התעשיינים פועלים מול הגורמים הרלוונטיים במטרה למצוא פתרונות למחסור בעובדים.

נשוב ונדגיש כי קניה אחראית תסייע לתעשייה לספק לכולם את המוצרים הנדרשים להם ולדאוג שמזון לא תקף לא ייזרק סתם, אלא יגיע לכלל האזרחים.

מרלו"ג שופרסל | צילום: יח"צ

כתיבת תגובה