אוטומט בטורבו: 'קרסו מוטורס' מציגה את רנו קנגו החדשה

למשפחה או להובלת סחורות, הרנו קנגו, כמו תמיד, יעילה ומעולה | בקצרה: הגרסה החדשה והמאובזרת של הקנגו והחידוש – תיבת הילוכים אוטומטית עם טורבו דיזל

הקנגו החדשה. צילום: יח"צ

קבוצת 'קרסו מוטורס', יבואנית מותג הרכב רנו בישראל, מרחיבה את היצע גרסאות רנו קנגו – המסחרית המצליחה של המותג ומשיקה לראשונה את הדגם החדש, עם מנוע טורבו דיזל בשילוב תיבה אוטומטית.

הגרסה החדשה משווקת עם מנוע dCi90 טורבו דיזל 1.5 ליטר ובהספק של 90 כ"ס, בעל מומנט מירבי של 22.4 קג"מ ב-1,750 סל"ד, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית כפולת מצמדים EDC, בעלת 6 הילוכים.

box

בדגם הנוכחי 2 דלתות צד. המכונית מיועדת למשפחה או להובלת סחורות.

רנו קנגו החדש, מציע תא נוסעים פונקציונאלי ומרווח ביותר ואבזור עשיר הכולל בין היתר, מראות צד בעל כיוונון חשמלי ומערכת שמע O תומכת AUX ו-USB.

אבזור הבטיחות של הרכב כולל 4 בלמי דיסק, מערכת בטיחות המתריעה על אי שמירת מרחק והתנגשות קדמית, התראה על סטייה מנתיב, זיהוי תמרורים, הולכי רגל ורכב דו-גלגלי, מערכת למניעת נעילה וחלוקת עומס גלגלים בבלימה,

מערכת בקרת יציבות אלקטרונית, 6 כריות אוויר והוא זוכה בציון אבזור בטיחות גבוה- 5.

  לדברי סמנכ"ל רנו בקרסו מוטורס רועי שחורי: "כיאה למותג רנו, אנו מציעים ללקוחותינו רכב מסחרי לעבודה ולבית גדול ומרווח, איכותי, אמין, עם מנוע טורבו דיזל מתקדם, חסכוני בדלק ובמחיר אטרקטיבי. השוק הישראלי מתאפיין בתיבות הילוכים אוטומטיות ואנו שמחים להציע לנהגי הרכבים המסחריים אופציה אוטומטית נוחה וחסכונית".

המחיר: החל מ-143,990 ₪ – תוספת של 2,000 ₪ מעל הדגם הידני המקביל.

side
inner

כתיבת תגובה